RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e1a98581-b5d0-5dad-a0e6-c4332c850fd3 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het huis, Hogeweg 3; 0.85 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f727791d-d88c-5266-8634-2455b9a400dd |
| station | 12 |
| xrd | 47816.0794 |
| yrd | 415302.9435 |
| 662f2dca-c016-567c-bf46-fe53ae7ed06f | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Kad.steen (1989). -0.725 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f727791d-d88c-5266-8634-2455b9a400dd |
| station | 62 |
| xrd | 47843.796 |
| yrd | 415291.2972 |
| c9024c4f-9368-5489-a880-b7cc4d2a8fd2 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.35 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c580e128-7aa7-5860-863f-3456123e332b |
| station | 12 |
| xrd | 55190.6646 |
| yrd | 405265.9585 |
| af402d0c-70c0-55e0-8e8a-5784140cc671 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/11c7b3fb-4bf6-5ad9-839f-022209449dce |
| station | 11 |
| xrd | 55026.1911 |
| yrd | 410199.3939 |
| cc050fff-7ddb-5de0-885c-16a1be15354a | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/11c7b3fb-4bf6-5ad9-839f-022209449dce |
| station | 12 |
| xrd | 55032.0226 |
| yrd | 410209.0467 |
| 331551b8-00b9-5cdf-b325-6e3788c048a4 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.15 m b.b.g. |
| omschrint | 4.251 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/11c7b3fb-4bf6-5ad9-839f-022209449dce |
| station | 13 |
| xrd | 55032.0967 |
| yrd | 410199.7193 |
| 518baf37-3744-5036-8833-b4d97fa4dd81 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van de schuur; 18.53 m uit de W.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | 1.306 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4d3216da-2f6b-5026-a42c-a3a808f19431 |
| station | 11 |
| xrd | 57353.3 |
| yrd | 410404.7526 |
| 6763941a-8ef2-54cf-8184-e0fe1a889933 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 43.3599 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 3 59 58,23936 |
| maand | 09 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.1 m o.b.g. Identiek aan peilmerk 042F0126. |
| omschrint | |
| peilmerk | 042F0126 |
| phi | 51 42 27,50953 |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5a480df6-90a0-582f-a186-9419b9823c2a |
| station | 15 |
| xrd | 59087.6087 |
| yrd | 414123.4647 |
| a44c7a0f-5ae0-5982-9827-10118a74bc14 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042F0127. |
| peilmerk | 042F0127 |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5a480df6-90a0-582f-a186-9419b9823c2a |
| station | 16 |
| xrd | 59150 |
| yrd | 414090 |
| a4030d0c-a6ef-54a5-8111-a93c6c7e9772 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042F0078. |
| peilmerk | 042F0078 |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5a480df6-90a0-582f-a186-9419b9823c2a |
| station | 17 |
| xrd | 59140 |
| yrd | 414100 |