RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 06a32f23-226f-5e7f-9261-f158828af6da | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042G0014. |
| peilmerk | 042G0014 |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d24d8112-ee09-586b-a088-c5ae241cfe74 |
| station | 16 |
| xrd | 46400 |
| yrd | 402600 |
| b94cc6f7-1b04-5c6e-bcf5-f373d9853c5d | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042G0090. |
| peilmerk | 042G0090 |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d24d8112-ee09-586b-a088-c5ae241cfe74 |
| station | 17 |
| xrd | 46300 |
| yrd | 402650 |
| 5a8f7a55-39f9-5a95-9fd6-464bdd666639 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 45.7379 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 3 59 04,91102 |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 042H0182. |
| omschrint | |
| peilmerk | 042H0182 |
| phi | 51 34 54,59521 |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8941ab1f-cd7e-5c58-8663-93d3a04aabc2 |
| station | 14 |
| xrd | 57794.2396 |
| yrd | 400148.2396 |
| f8bd2302-7abd-5acb-afb4-52e249d24e37 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042H0183. |
| peilmerk | 042H0183 |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8941ab1f-cd7e-5c58-8663-93d3a04aabc2 |
| station | 17 |
| xrd | 57820 |
| yrd | 400530 |
| 11eabe1e-3f58-5a44-b9c4-6461d9f5b179 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2008 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042H0185. |
| peilmerk | 042H0185 |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8941ab1f-cd7e-5c58-8663-93d3a04aabc2 |
| station | 18 |
| xrd | 57780 |
| yrd | 400210 |
| f31f70ba-84c2-5f7d-812e-c86777566bfa | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 5 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 44.0995 |
| jaar | 2023 |
| lambda | 3 52 40.69445 |
| maand | 8 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de N.bovenkant van de duiker onder het fietspad; 0.77 m uit de N.kant; 1.10 m uit de W.kant. Identiek aan peilmerk 042F0130. |
| omschrint | |
| peilmerk | 042F0130 |
| phi | 51 47 54.74923 |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/605bf7d5-ff2b-518a-88dc-afbf6bf178a2 |
| station | 11 |
| xrd | 50897.7849 |
| yrd | 424402.1779 |
| fea71e70-eb0f-5761-948c-8beaf2f4b281 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042F0131. |
| peilmerk | 042F0131 |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/605bf7d5-ff2b-518a-88dc-afbf6bf178a2 |
| station | 12 |
| xrd | 50900 |
| yrd | 424400 |
| 3e67c034-c3fc-53d2-bc36-2df181988346 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 042F0111. |
| peilmerk | 042F0111 |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/605bf7d5-ff2b-518a-88dc-afbf6bf178a2 |
| station | 13 |
| xrd | 50850 |
| yrd | 424480 |
| 163b4d26-852f-571c-afd4-69f113d63d96 | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 58.9445 |
| jaar | 2022 |
| lambda | 3 49 33,78003 |
| maand | 1 |
| omschrext | |
| omschrint | Antennereferentiepunt van de LEIAR20 LEIM s/n 17098028; rekendossier 20220102 |
| peilmerk | |
| phi | 51 44 55,03233 |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76076591-7c10-529f-ae0e-87ba2d32711e |
| station | 12 |
| xrd | 47197.572 |
| yrd | 418924.6773 |
| b12023ac-b1e5-55fd-b053-e112c82d827a | |
|---|---|
| blad | 420 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van de schuur; 0.30 m uit de W.muur; 3.35 m b.b.g. |
| omschrint | 3.153 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e460baf2-3db3-54d6-b2e1-64fa4f27a9f1 |
| station | 11 |
| xrd | 56784.2806 |
| yrd | 407301.3614 |