RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 25dab6b2-a077-54d0-a072-bdb48bb7e8b2 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1967 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het midden van de Z.muur van het achtkant van de toren; 1.37 m boven de vloer van de omloop. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dd64a6f2-ffa9-5503-a1cf-4267d1de3f93 |
| station | 13 |
| xrd | 91411.2251 |
| yrd | 405633.3054 |
| f9347838-ccab-591d-aa51-91381f489a2a | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 33.58 m N.A.P. (1993).Stang b.bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/93d0d406-6f94-5719-97c6-202467f6753e |
| station | 01 |
| xrd | 96077.1633 |
| yrd | 408581.6851 |
| 7761207a-2ddd-5bb3-82cc-d59e51b356d4 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de Z.O. muur van het aangebouwde gedeelte aan de Z.O.zijde van de kerk; 2.20 m b.b.g.; 3.936 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/93d0d406-6f94-5719-97c6-202467f6753e |
| station | 11 |
| xrd | 96086.2168 |
| yrd | 408570.1953 |
| b4147e04-e93e-5c53-8152-62b523eefe9b | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest Z.steunbeer van de Z.W.kerkmuur; 1.53 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/93d0d406-6f94-5719-97c6-202467f6753e |
| station | 12 |
| xrd | 96051.3568 |
| yrd | 408562.8103 |
| 77139a71-f893-5d8e-aac3-7c47d88ea21d | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 27.80 m b.b.g. (1982).*stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7790e2d8-68a0-50ae-8a0d-9eb235392ab1 |
| station | 01 |
| xrd | 83252.7099 |
| yrd | 411043.0075 |
| e4a3fdb2-9c2a-50b9-add0-09a36a375e0c | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur, rechts van de ingang; 3.64 m b.b.g.; 4.064 m N.A.P. (1996).* |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7790e2d8-68a0-50ae-8a0d-9eb235392ab1 |
| station | 11 |
| xrd | 83254.6312 |
| yrd | 411040.9426 |
| 5b7cfa8c-2c4e-5d46-b049-b6d125860c00 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.58 m uit de O.steunbeer; 1.47 m b.b.g.; 2.284 m N.A.P. (1996).* |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7790e2d8-68a0-50ae-8a0d-9eb235392ab1 |
| station | 12 |
| xrd | 83269.4242 |
| yrd | 411049.7571 |
| eb0b48fb-cdd4-5bc2-9d0f-e42e88edd528 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1908 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.hoek van de vloer van de omgang, onder het lood; 0.77 m uit de buitenkant van de O.torenmuur; 0.83 m uit buitenkant van de Z.torenmuurvastl 3 = 13 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7790e2d8-68a0-50ae-8a0d-9eb235392ab1 |
| station | 13 |
| xrd | 83253.9882 |
| yrd | 411041.486 |
| dee20617-aa7b-5d63-af9c-f68f67679650 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1908 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | IJzeren bout in de N.O.hoek van de muurkroon, onder het hout en onder het lood; 0.40 m uit de buitenkant van de O.torenmuur; 0.12 m uit de N.O.hoekstijl.vastl 2 = 14 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7790e2d8-68a0-50ae-8a0d-9eb235392ab1 |
| station | 14 |
| xrd | 83254.7287 |
| yrd | 411044.6553 |
| 61fda379-f432-5e31-a04e-d0062b7595ad | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a3e3c594-a1e6-56f6-ab76-ac9dbc2264d8 |
| station | 01 |
| xrd | 89363.2635 |
| yrd | 411894.6105 |