RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 848394cc-f045-5d06-a9f6-11be0425b72a | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de N.kerkmuur; 2.34 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a3e3c594-a1e6-56f6-ab76-ac9dbc2264d8 |
| station | 11 |
| xrd | 89357.0057 |
| yrd | 411904.849 |
| 1344ee58-5b25-5a0c-a56f-44ccb45835a7 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur; 2.86 m uit de N.W.steunbeer; 1.68 m b.b.g. 3.343 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a3e3c594-a1e6-56f6-ab76-ac9dbc2264d8 |
| station | 12 |
| xrd | 89360.8449 |
| yrd | 411904.5666 |
| 3d349566-b8eb-5c74-b178-e8e114dac623 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/255653f5-8d41-55f9-b2cc-d3b08fe7492e |
| station | 01 |
| xrd | 89515.0021 |
| yrd | 415874.817 |
| e2cc5e2b-c3f7-5b1d-9976-e500b28178b2 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.steunbeer van de toren; 1.87 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/255653f5-8d41-55f9-b2cc-d3b08fe7492e |
| station | 11 |
| xrd | 89511.298 |
| yrd | 415878.747 |
| 0e787c22-4eb2-5b4a-8f2f-2cb1b0c5f075 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het W.zijvlak van de N.steunbeer van de W.kerkmuur; 0.78 m uit de N.hoek; 1.86 m b.b.g.; 2.480 m N.A.P. (1994).vastl. 6 = 2 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/255653f5-8d41-55f9-b2cc-d3b08fe7492e |
| station | 12 |
| xrd | 89513.3985 |
| yrd | 415882.4437 |
| 25efd801-3609-5dd3-ab68-df8f0a25073b | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 39.75 m N.A.P. (1993).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d01f9f3-0942-5b30-b683-88e95edcd7ef |
| station | 01 |
| xrd | 97274.7287 |
| yrd | 417652.1238 |
| 0083fcde-c03a-5daf-ad99-5dd7918b73b5 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Voet vlaggestok op de toren van het gemeentehuis. |
| omschrint | Voet Vlaggestok |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d01f9f3-0942-5b30-b683-88e95edcd7ef |
| station | 02 |
| xrd | 97254.1192 |
| yrd | 417666.0327 |
| b9bad495-f451-5189-b232-c009f1e3bafa | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 1.33 m uit de W.torenmuur; 3.65 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d01f9f3-0942-5b30-b683-88e95edcd7ef |
| station | 11 |
| xrd | 97274.0753 |
| yrd | 417655.3375 |
| 3828276e-c2c4-584e-85e0-05bca1f0dfd7 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het meest Z.gedeelte van de O.muur van het gemeentehuis; 0.65 m uit de Z.muur; 1.25 m b.b.g.; 3.894 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d01f9f3-0942-5b30-b683-88e95edcd7ef |
| station | 12 |
| xrd | 97269.6423 |
| yrd | 417662.2819 |
| 453c320b-250e-5f87-9fc6-31c3822afb74 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.balustrade van de toren van het gemeentehuis; 0.13 m uit de Z.kant; 1.45 m uit de W.kant.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d01f9f3-0942-5b30-b683-88e95edcd7ef |
| station | 13 |
| xrd | 97253.1191 |
| yrd | 417666.5736 |