RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| f5ce3d3f-e07c-5f38-956b-e4a4e130bcd0 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur, links boven de ingang; 0.32 m uit de W.steunbeer; 4.82 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/09890324-ee0d-5300-8547-a762b1437c7d |
| station | 11 |
| xrd | 90151.9135 |
| yrd | 420395.0543 |
| 189ab0e0-4fc7-5d63-bb02-e075bf82f8d5 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het huis Nassaustraat, ten Z. van de watertoren; 0.33 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | 2.025 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/09890324-ee0d-5300-8547-a762b1437c7d |
| station | 13 |
| xrd | 90162.2308 |
| yrd | 420368.0538 |
| 035b08d5-17af-5978-ae49-7aae2b98aa26 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4e2ddd7-2257-5051-b68d-95c31de90f60 |
| station | 01 |
| xrd | 96988.7204 |
| yrd | 420790.5024 |
| 02d9371b-4fc2-59e7-a942-7bcfd87e3db4 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur; 0.53 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4e2ddd7-2257-5051-b68d-95c31de90f60 |
| station | 11 |
| xrd | 97007.8609 |
| yrd | 420794.5521 |
| f4bd5325-5f1c-5b08-8e44-fd307058d1bb | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 1.60 m uit de Z.muur; 1.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4e2ddd7-2257-5051-b68d-95c31de90f60 |
| station | 12 |
| xrd | 97008.22 |
| yrd | 420787.6068 |
| db6a6065-f70d-5d3d-894d-cf48af11d043 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e90608c2-fd2a-5dec-8a8f-d42b02606ad4 |
| station | 01 |
| xrd | 97414.7495 |
| yrd | 422470.2215 |
| b6e42681-7e27-50d9-8b80-7eea8b4d8b54 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.torenmuur; 1.01 m uit de Z.muur; 2.01 m b.b.g.; 2.035 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e90608c2-fd2a-5dec-8a8f-d42b02606ad4 |
| station | 11 |
| xrd | 97413.0099 |
| yrd | 422466.1115 |
| 6369b96d-04b3-5a78-b566-33c1084e0466 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de consistoriekamer; 1.75 m ten O. van de meest W.steunbeer van de Z.muur; 0.89 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e90608c2-fd2a-5dec-8a8f-d42b02606ad4 |
| station | 12 |
| xrd | 97415.9652 |
| yrd | 422465.1272 |
| a944c58f-5f36-55d7-9360-95eb7750cacc | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b76a2e42-8a75-5b37-aa03-95b107829103 |
| station | 01 |
| xrd | 95989.6924 |
| yrd | 423528.3474 |
| f730b217-e949-5dfc-b634-7661c5825337 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de tweede steunbeer van de Z.kerkmuur, geteld vanaf het W.; 0.21 m uit de W.kant; 0.85 m b.b.g.; 1.796 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b76a2e42-8a75-5b37-aa03-95b107829103 |
| station | 11 |
| xrd | 95995.2963 |
| yrd | 423525.1939 |