RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 564b9c78-d4a8-5a52-bdb1-9460cce013ac | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 043G0254. |
| peilmerk | 043G0254 |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/64a0d392-2824-5bed-a4d0-1d056bd21e52 |
| station | 13 |
| xrd | 89450 |
| yrd | 412350 |
| 6731cd04-35ed-5462-8afd-0734ca134e5f | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 53.9055 |
| jaar | 2022 |
| lambda | 4 23 51,68804 |
| maand | 1 |
| omschrext | |
| omschrint | Antennereferentiepunt van de TPSCR.G3 TPSH s/n 3830612; rekendossier 20220102 |
| peilmerk | |
| phi | 51 40 56,74214 |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/521dc7d7-d085-5331-a39f-2d36e3b397b0 |
| station | 11 |
| xrd | 86568.9367 |
| yrd | 410869.1586 |
| 71e79f89-42f3-57b4-a64d-eecc11efe70e | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in het bovenvlak van de schacht op de dijk, Z. gelegen van het watergemaal; 0.60 m uit de N.kant; 0.10 m uit de W.kant. |
| omschrint | 4.817 m N.A.P. (1994).Gps-opst |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9cca109c-81cd-5ebe-9321-a20fd40d3a2b |
| station | 11 |
| xrd | 96438.176 |
| yrd | 413693.5649 |
| dde31737-e649-58ab-a3f5-a59bf040d6e1 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het gemaal; 0.43 m uit de O.kant; 1.52 m b.b.g.; 1.903 m N.A.P. (1994).nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9cca109c-81cd-5ebe-9321-a20fd40d3a2b |
| station | 12 |
| xrd | 96435.9115 |
| yrd | 413709.8255 |
| ff4f6509-4cf3-57ea-9f6c-d16608202a2b | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in het bovenvlak van de keermuur; 1.06 m uit de Z.O.kant; 0.16 m uit de N.kant. |
| omschrint | 2.236 m N.A.P. (GPS) (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4a927277-3958-599b-8f5f-d2ff0e157d8e |
| station | 11 |
| xrd | 94572.0096 |
| yrd | 415838.2957 |
| 12897478-a28b-521d-b551-8be7d34239e5 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het huis Schuringsedijk 3; 0.22 m uit de O.hoek; 1.43 m b.b.g.; nieuwe bout |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4a927277-3958-599b-8f5f-d2ff0e157d8e |
| station | 12 |
| xrd | 94500.9147 |
| yrd | 415835.5375 |
| f4707e19-1364-5119-b0a2-37404dcde1d8 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van het kantoorgebouw; 2.14 m uit de N.muur; het gebouw is gelegen aan de Parallelweg ten O. van de Rijksweg A29, aan de N.kant van de Haringvlietbrug. |
| omschrint | 8.112 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4bbb4ef5-2009-5766-84e0-5544094b3089 |
| station | 11 |
| xrd | 87230.5605 |
| yrd | 415504.6107 |
| a430210f-79fe-5d90-934b-13f8751588c6 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in het bovenvlak van het N.landhoofd van het viaduct; 0.26 m uit de Z.kant; 0.53 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6e5fab14-31bf-594d-a64d-bd5ead56af48 |
| station | 11 |
| xrd | 87902.4899 |
| yrd | 418617.2393 |
| eb67de10-dc4c-5135-b783-392e1d1980d8 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in het bovenvlak van het Z.O.landhoofd van de brug; 0.25 m uit de O.kant; 0.29 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 512 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c5ca0050-b5c1-5dd2-92a0-f1f2217a1d23 |
| station | 11 |
| xrd | 89649.6051 |
| yrd | 418004.8961 |
| a702aed2-98da-5164-9a1a-85defd25e31a | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het huis; 0.10 m uit de O.hoek; 1.51 m b.b.g. |
| omschrint | 2.735 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1c27a033-f163-52d8-957d-ffd1fe7fe7ba |
| station | 11 |
| xrd | 94550.8211 |
| yrd | 418453.5549 |