RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 5a768d46-33ab-586a-adb0-587140c5415c | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.muur van het huis, Oudendijk 38; 0.28 m uit de Z.hoek; 2.33 m b.b.g.; nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1c27a033-f163-52d8-957d-ffd1fe7fe7ba |
| station | 12 |
| xrd | 94537.4808 |
| yrd | 418497.3219 |
| 3fa1ab0c-043c-53f4-9040-06c3c43303af | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in het bovenvlak van het Z.O.landhoofd van het viaduct over de A-29; 0.10 m uit de Z.kant; 0.10 m uit de O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 515 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1405add4-df75-5206-a73e-09609d0a3ea2 |
| station | 11 |
| xrd | 88410.9823 |
| yrd | 420750.2393 |
| d3b2f027-7096-58a2-b1d7-322e64724c2b | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de trafo; 0.17 m uit de O.muur; 1.43 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c35a93cd-03e1-5957-96e0-415db2c185c5 |
| station | 11 |
| xrd | 92795.1449 |
| yrd | 420156.8852 |
| afb323a0-4805-5a59-8941-9a0cbd1129e5 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van de boerderij; 4.31 m uit de N.muur; 1.05 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 519 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0b2d58d4-2852-5e84-a81d-aeab92b693bb |
| station | 11 |
| xrd | 83507.5616 |
| yrd | 420894.6171 |
| 77c3ea06-a3a8-57aa-a0be-7660672abc47 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het O.gedeelte van de betonnen bovenbouw van de stuw; 0.15 m uit de Z.kant; 0.15 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 520 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99c4200a-3984-565c-ba32-8717dde4516a |
| station | 11 |
| xrd | 80413.7848 |
| yrd | 421217.6867 |
| 4c94f2ea-6302-56f7-b97a-878030f70b55 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van het huis; 0.07 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 4.484 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 521 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/29b26acc-e2f2-501b-83a4-daec081519e6 |
| station | 11 |
| xrd | 86329.5966 |
| yrd | 422832.4683 |
| 66d29c65-7ee8-5c0b-8c85-f9b837e55d78 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1996).tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 521 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/29b26acc-e2f2-501b-83a4-daec081519e6 |
| station | 12 |
| xrd | 86333.4107 |
| yrd | 422839.9447 |
| cb3a5a5c-5c98-5498-9de6-15b6b9078eeb | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van het N.gedeelte van de betonnen duiker; 1.35 m uit de O.kant; 0.07 m uit de N.kant.; -0.401 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 524 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/675ff9c7-3ead-5c07-9936-2f4c3fc4609e |
| station | 11 |
| xrd | 84307.9319 |
| yrd | 423692.2434 |
| d73d6b9d-34f1-599e-bd43-6d039b02c936 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het Z.gedeelte van de betonnen duiker; 0.08 m uit de O.kant; 0.05 m uit de Z.kant. |
| omschrint | -0.471 m N.A.P. (1996).nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 524 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/675ff9c7-3ead-5c07-9936-2f4c3fc4609e |
| station | 12 |
| xrd | 84306.7907 |
| yrd | 423679.7752 |
| b8efe60b-b3ff-5f44-9f7b-36659b5d5092 | |
|---|---|
| blad | 430 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het O.gedeelte van de duiker; 0.79 m uit de Z.kant; 0.11 m uit de O.kant. |
| omschrint | -0.520 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7db31249-4d34-5140-a02a-1b3e40d68fd1 |
| station | 11 |
| xrd | 87719.4149 |
| yrd | 424602.2289 |