RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 085f592b-f587-572f-a093-1f3aed510ae8 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout de meest O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.22 m uit de O.kant; 1.25 m b.b.g.; 2.060 m N.A.P. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/829ca717-4974-5f79-b327-b323b98da1ee |
| station | 12 |
| xrd | 73884.8628 |
| yrd | 400450.9191 |
| 3bb9accc-b3a3-5f29-bd54-5211d0ec5fa5 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1967 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout ongeveer in het midden tussen de galmgaten van de Z.W.torenmuur; 1.16 m boven de vloer van de klokkenzolder (1967). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/829ca717-4974-5f79-b327-b323b98da1ee |
| station | 13 |
| xrd | 73890.1567 |
| yrd | 400456.5627 |
| 1e00f5ef-27e8-5c2a-b3d5-728ff60836b5 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1948 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | IJzeren bout in de muurkroon, midden voor de deur in de spits aan de N.zijde; 0.86 m uit de binnenkant van de muur (1948). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/829ca717-4974-5f79-b327-b323b98da1ee |
| station | 14 |
| xrd | 73891.5811 |
| yrd | 400459.9643 |
| 88f94525-fda9-5541-8c44-2d45af3f53ec | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 36.57 m b.b.g. (1982).Stang boven mak |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f88ca56-8672-56c5-9917-6f3611d73f58 |
| station | 01 |
| xrd | 73765.3783 |
| yrd | 411999.8512 |
| f43cf581-d516-5b08-aa02-abfdf0d98a66 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, boven de ingang; 7.63 m b.b.g.slecht in te stellen ! |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f88ca56-8672-56c5-9917-6f3611d73f58 |
| station | 11 |
| xrd | 73762.8391 |
| yrd | 412000.4987 |
| 49ec4397-c7e2-52bb-a0bd-f9cae4f55be9 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de derde steunbeer van de Z.kerkmuur, geteld van het 0.; 1.76 m b.b.g.; 2.819 m N.A.P. (1995) (is oud peilmerk).peilmerk 43D0135 hermeten 1995 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f88ca56-8672-56c5-9917-6f3611d73f58 |
| station | 12 |
| xrd | 73782.9248 |
| yrd | 411989.9176 |
| 0ffc9d30-70b7-5004-8d4d-85384978cb62 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.hoeksteunbeer van de toren; 1.43 m b.b.g.; 2.324 m N.A.P. (1995).nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f88ca56-8672-56c5-9917-6f3611d73f58 |
| station | 13 |
| xrd | 73761.9869 |
| yrd | 411997.219 |
| 812f264d-ece1-51f2-ba2b-663ce1ebaa2c | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 19.22 m b.b.g. (1982).Stang b. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0675384-781f-54a8-abd4-1ec3af853c8a |
| station | 01 |
| xrd | 65219.23 |
| yrd | 414284.3071 |
| 329878f4-3d57-5db6-bae2-d17b45b898de | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.torenmuur; 0.50 m uit de N.W.muur; 7.55 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0675384-781f-54a8-abd4-1ec3af853c8a |
| station | 11 |
| xrd | 65217.9291 |
| yrd | 414283.7575 |
| ddb2974f-15db-5f30-a081-8c0d85130ca1 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1968 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de dorpel van het Z.W.galmgat; 0.30 m uit het W.zijvlak (1968).Vastl. 2 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0675384-781f-54a8-abd4-1ec3af853c8a |
| station | 12 |
| xrd | 65218.4471 |
| yrd | 414283.4537 |