RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 4643520d-5e55-5af2-b2c8-0ccf5d493f02 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 0.27 m ten Z.O. van het pleisterwerk van de ingang; 2.62 m b.b.g.; 4.128 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0675384-781f-54a8-abd4-1ec3af853c8a |
| station | 13 |
| xrd | 65219.6417 |
| yrd | 414277.9188 |
| a80ce6c9-df65-5ae0-85f2-a7dd6e9e5035 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van het aangebouwde verenigingsgebouw; 0.38 m uit de Z.O.muur; 2.10 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0675384-781f-54a8-abd4-1ec3af853c8a |
| station | 14 |
| xrd | 65237.6616 |
| yrd | 414264.1702 |
| 4f094214-7a65-5fa3-bfc0-c2ccc3032c51 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf2e481f-dab2-559c-9132-4593af810d08 |
| station | 01 |
| xrd | 63846.492 |
| yrd | 421037.9785 |
| 2d7ea625-32f5-57e5-8773-ed28508ecc6b | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.torenmuur, links van de ingang; 3.10 m b.b.g. 4.149 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf2e481f-dab2-559c-9132-4593af810d08 |
| station | 11 |
| xrd | 63846.8544 |
| yrd | 421040.1848 |
| ff40dd29-602c-56f2-9800-b25c771a6339 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.kerkmuur; 1.47 m uit de N.W.muur; 2.75 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf2e481f-dab2-559c-9132-4593af810d08 |
| station | 12 |
| xrd | 63849.362 |
| yrd | 421040.9204 |
| a5c060fc-5544-523e-ad68-5e7d23eb0179 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.betonnen damwand; 1.82 m uit de W.kant; 0.10 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b0e200f-30a9-585b-9e0d-b0ec83c2e058 |
| station | 11 |
| xrd | 77189.8983 |
| yrd | 421743.9227 |
| f1922a96-658a-5626-8c34-7c595f99f35e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in betontegel in het W.verlengde van de Z. betonnen damwand; 0.80 m uit de verharding van de dijk; 26.77 m ten Z. van de W.H.W.paal; 0.40 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b0e200f-30a9-585b-9e0d-b0ec83c2e058 |
| station | 12 |
| xrd | 77171.7426 |
| yrd | 421748.8768 |
| 5cc7e826-edef-5a66-bce0-6c21dc74154e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 25.37 m b.b.g. (1984).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ca1da7a0-1817-566f-88bb-ea7fc3f33bc9 |
| station | 01 |
| xrd | 78229.856 |
| yrd | 423542.7915 |
| ce54fcaa-9335-5203-bea6-f12d776fc0e2 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 0.35 m rechts van de N.steunbeer; 4.30 m b.b.g. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ca1da7a0-1817-566f-88bb-ea7fc3f33bc9 |
| station | 11 |
| xrd | 78228.747 |
| yrd | 423547.2116 |
| 165273d4-b6c1-5197-98c2-4e2365e0b98a | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.74 m links van de ingang; 1.24 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ca1da7a0-1817-566f-88bb-ea7fc3f33bc9 |
| station | 12 |
| xrd | 78228.5965 |
| yrd | 423545.8799 |