RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 89705600-475c-59ea-9b1e-e2c0843508b1 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de trafo, N. gelegen van de watertoren; 0.11 m uit de W.muur; 1.48 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a084f1ee-e8a1-51b0-9db6-22c9395a7ecf |
| station | 12 |
| xrd | 70825.8821 |
| yrd | 404051.3961 |
| f92f33f6-c32a-515f-93a1-d597308e197e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 26.76 m b.b.g. (1982). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9db61dbd-6217-5724-ae1f-038ca315b299 |
| station | 01 |
| xrd | 65689.4176 |
| yrd | 408978.3344 |
| 68fb1d17-5798-5754-862f-a29d8e8a5f1f | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur, tussen het eerste en het tweede raam, geteld vanaf het Z.; 0.61 m uit het eerste raam; 1.56 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9db61dbd-6217-5724-ae1f-038ca315b299 |
| station | 11 |
| xrd | 65679.4141 |
| yrd | 408972.1135 |
| 2a2fb5b3-3909-58e7-a9d2-990e9843edfc | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 25.80 m N.A.P. (1995).Stang boven bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8b86eddd-2a74-5f91-944d-ac197d18c49d |
| station | 01 |
| xrd | 78572.3818 |
| yrd | 411504.3321 |
| 7938601c-905c-55c0-bbdc-4c178df2d018 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.kerkmuur; 0.61 m rechts van het meest N.W.raam; 2.90 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8b86eddd-2a74-5f91-944d-ac197d18c49d |
| station | 11 |
| xrd | 78578.3003 |
| yrd | 411508.3532 |
| a41651f8-e724-546e-93b9-307cf9576ddc | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.34 m links van de ingang; 1.50 m b.b.g.; 2.249 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8b86eddd-2a74-5f91-944d-ac197d18c49d |
| station | 12 |
| xrd | 78571.6215 |
| yrd | 411506.697 |
| 65884f2e-7876-5135-8009-3c7e958b9841 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 45.93 m N.A.P. (1993).Voet stang |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5e6313b1-9cd6-51a4-9fb5-d4bea506598f |
| station | 01 |
| xrd | 76726.8515 |
| yrd | 413060.0138 |
| 076353c1-59ea-5360-bc5b-449a083d3413 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.steunbeer van de Z.O.torenmuur, links van de ingang; 1.20 m boven de eerste stoeptrede.; 2.298 m N.A.P. (1995).zit in scheur ! |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5e6313b1-9cd6-51a4-9fb5-d4bea506598f |
| station | 11 |
| xrd | 76727.2183 |
| yrd | 413054.2518 |
| 53739d3c-0ba3-5af5-9055-60f54d10c600 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.vlak van de gemetselde W.hoekpilaar; 0.10 m uit de W.kant; 1.27 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5e6313b1-9cd6-51a4-9fb5-d4bea506598f |
| station | 12 |
| xrd | 76732.8696 |
| yrd | 413043.2476 |
| 1e610f88-d048-546e-8c63-2b18a1006bca | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. 2.362 m N.A.P. (1995).Tegel i.p.v. 61 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5e6313b1-9cd6-51a4-9fb5-d4bea506598f |
| station | 13 |
| xrd | 76755.7367 |
| yrd | 413024.5707 |