RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| f9e2e473-633e-56d7-a6ac-fc7308e277c0 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 1.44 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1f1c0cc8-7921-5a5e-bd27-9cf7a96797e0 |
| station | 11 |
| xrd | 66204.602 |
| yrd | 418457.8175 |
| 70e568e6-7ce5-59d6-b32e-408c7454c3d4 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de W.torenmuur; 0.47 m uit de N.kant; 1.37 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1f1c0cc8-7921-5a5e-bd27-9cf7a96797e0 |
| station | 13 |
| xrd | 66197.7228 |
| yrd | 418463.821 |
| 1fec625c-ea4c-59e5-8214-186a3de10c22 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/38b394ce-357e-5531-a4c5-172bf18a11b7 |
| station | 01 |
| xrd | 67535.2148 |
| yrd | 418699.2561 |
| 8e25c7d1-0e9d-572f-907f-5ce21a5aa86f | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.O.gedeelte van de torenmuur; 0.76 m links van de ingang; 1.35 m b.b.g. 1.767 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/38b394ce-357e-5531-a4c5-172bf18a11b7 |
| station | 11 |
| xrd | 67540.3082 |
| yrd | 418696.1293 |
| 6c6a5765-6ae8-5aaa-88e1-28e19a2a8144 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 23.17 m N.A.P. (1995).*Stang b.bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/15f71901-db5d-5ec7-a611-1c0fba287f9c |
| station | 01 |
| xrd | 61283.4909 |
| yrd | 424981.2721 |
| c1aec9f9-aa86-59f0-9af1-d36bd9b2276d | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.muur van de Z.O.dwarsbeuk; 2.99 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g.; 2.138 m N.A.P. (1995) (GPS). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/15f71901-db5d-5ec7-a611-1c0fba287f9c |
| station | 11 |
| xrd | 61297.273 |
| yrd | 424980.8665 |
| 3257b78e-8e6d-5d51-ac8a-05aa85c6534c | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.kerkmuur; 0.28 m uit de Z.W.muur; 1.70 m b.b.g.; nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/15f71901-db5d-5ec7-a611-1c0fba287f9c |
| station | 13 |
| xrd | 61281.5281 |
| yrd | 424971.5217 |
| 9a09777f-33f6-5df9-9736-0ff7a0868542 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Kapje op het kustlicht. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2b4e8b27-e545-549c-85cb-bfa953562f20 |
| station | 02 |
| xrd | 71932.0244 |
| yrd | 424697.4296 |
| 0be6d2cd-8c11-5ce9-ad7c-b5519f20c63e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van het huis, Ouden Hoornse Zeekade 15; 0.44 m uit de W.muur; 1.45 m b.b.g. 1.154 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2b4e8b27-e545-549c-85cb-bfa953562f20 |
| station | 11 |
| xrd | 71940.8973 |
| yrd | 424724.1802 |
| d8f307d3-99a6-5032-869a-362425065e6b | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de betonnen stormwering op de dijk, midden voor het kustlicht; 0.70 m b.b.g. 6.036 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2b4e8b27-e545-549c-85cb-bfa953562f20 |
| station | 12 |
| xrd | 71932.8439 |
| yrd | 424698.4376 |