RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 47185507-9b3d-56e3-b28b-774c5781a555 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 29.75 m b.b.g. (1982).Stang boven bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ecee86ae-d5a3-5693-bcc3-99dadd6498b0 |
| station | 01 |
| xrd | 70514.9164 |
| yrd | 414608.8117 |
| 15607850-ca9c-52ef-b597-607177d2fee1 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest W.steunbeer van de N.kerkmuur; 1.39 m b.b.g.; 2.647 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ecee86ae-d5a3-5693-bcc3-99dadd6498b0 |
| station | 11 |
| xrd | 70519.0719 |
| yrd | 414614.9368 |
| 47253bf4-1c7c-5e38-a333-0aa4e8de5dc6 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer van de N.torenmuur; 1.65 m b.b.g.; 2.718 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ecee86ae-d5a3-5693-bcc3-99dadd6498b0 |
| station | 12 |
| xrd | 70513.5465 |
| yrd | 414612.7829 |
| 5926fab9-0b36-5d0f-9b26-e61b2b140962 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 26.66 m b.b.g. (1982).*Stang b. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/38e2b3c1-3b18-5e39-8667-152a79b341ea |
| station | 01 |
| xrd | 78601.8354 |
| yrd | 414717.3837 |
| 048c444a-5152-5e1d-a7b5-3842c7bb9a59 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de tweede steunbeer, geteld vanaf het W. van de Z.kerkmuur; 1.52 m b.b.g.; 2.493 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/38e2b3c1-3b18-5e39-8667-152a79b341ea |
| station | 11 |
| xrd | 78600.1471 |
| yrd | 414711.0417 |
| 30d818e6-87a3-52f4-95ac-14d58f037b45 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur ; 1.09 m uit de W.kant van de meest O.steunbeer; 1.20 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/38e2b3c1-3b18-5e39-8667-152a79b341ea |
| station | 12 |
| xrd | 78606.8675 |
| yrd | 414711.8742 |
| c02ecdb9-2a78-503d-b212-6ead36bc3e4e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 24.54 m b.b.g. (1982).Voet stang |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95626bb1-b071-5f36-944d-02a160275461 |
| station | 01 |
| xrd | 75860.7239 |
| yrd | 417314.0337 |
| 06e57068-e5f6-5786-9fc5-1d00294ba705 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.steunbeer van de N.kerkmuur; 0.27 m uit de W.kant; 1.37 m b.b.g.; 2.042 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95626bb1-b071-5f36-944d-02a160275461 |
| station | 12 |
| xrd | 75879.8019 |
| yrd | 417318.0439 |
| 2a7652bd-d709-5b7f-84dc-c35e0b74b619 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 0.63 m uit de W.muur; 1.43 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95626bb1-b071-5f36-944d-02a160275461 |
| station | 13 |
| xrd | 75859.5994 |
| yrd | 417315.6526 |
| 061b06b3-3b52-5875-a41f-81c161aaed05 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1f1c0cc8-7921-5a5e-bd27-9cf7a96797e0 |
| station | 01 |
| xrd | 66202.6848 |
| yrd | 418466.0705 |