RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 3af07701-bb28-54c1-afec-7f6782507568 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3db8ce35-29cf-512b-bb1d-fc12b65e4560 |
| station | 01 |
| xrd | 153343.7579 |
| yrd | 414424.8516 |
| c87d84e7-551d-5e78-bea3-601f089f16f0 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 0.49 m uit de W.muur; 1.77 m b.b.g.; 8.654 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3db8ce35-29cf-512b-bb1d-fc12b65e4560 |
| station | 11 |
| xrd | 153340.1706 |
| yrd | 414427.9595 |
| f7613f2f-44ea-5cce-963f-7f32a31b7615 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.steunbeer van de dwarsbeuk van de kerk; 0.32 m uit de W.kant; 1.91 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3db8ce35-29cf-512b-bb1d-fc12b65e4560 |
| station | 12 |
| xrd | 153363.6346 |
| yrd | 414438.4656 |
| c4b6a859-fe39-5d87-83d4-994a1fbd9ff0 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.50 m uit de O.torenmuur; 3.06 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c51e3321-2156-52f5-bd94-d0bb7a8b278d |
| station | 11 |
| xrd | 156843.8196 |
| yrd | 414775.7803 |
| a5ef100a-0b36-5ae6-bc49-0164920132c3 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.gevel van de regelkamer; 1.28 m uit de N.hoek; 1.52 m b.b.g. |
| omschrint | 8.320 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c51e3321-2156-52f5-bd94-d0bb7a8b278d |
| station | 14 |
| xrd | 156835.7187 |
| yrd | 414788.4836 |
| 23c4a735-0ba4-590d-8a18-5737465aa097 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven open bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e1369ca8-2a9d-5d58-91f6-0ba023f7754c |
| station | 01 |
| xrd | 150870.4457 |
| yrd | 415792.9888 |
| 2f46f5ae-e055-524a-bd38-cc457d2019d7 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.muur van de uitbouw van de kerk; 0.16 m uit de N.O.muur; 1.65 m b.b.g.; 5.290 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e1369ca8-2a9d-5d58-91f6-0ba023f7754c |
| station | 11 |
| xrd | 150857.1924 |
| yrd | 415801.2518 |
| ab104b9c-772b-5784-80be-acaca9b80c7c | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.kerkmuur; 3.47 m uit de Z.W.steunbeer; 1.30 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e1369ca8-2a9d-5d58-91f6-0ba023f7754c |
| station | 12 |
| xrd | 150840.767 |
| yrd | 415787.9919 |
| f99877d1-d58b-568c-a56e-d6a82f484668 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 33.08 m N.A.P. (1988).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f19f6710-df47-5f0a-b5aa-93bd5203b042 |
| station | 01 |
| xrd | 144359.3023 |
| yrd | 416499.3086 |
| 028e476f-6ce4-5343-a60f-60e82be7cdcc | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.muurvlak van de traptoren; 2.12 m b.b.g.; 8.312 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f19f6710-df47-5f0a-b5aa-93bd5203b042 |
| station | 11 |
| xrd | 144360.8425 |
| yrd | 416494.7958 |