RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 895e853d-fa7e-52ff-b8fb-6aff8dbeeec6 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g.; 6.782 m N.A.P. (1990).tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ad48c605-9a24-5f1c-90e7-13d745626545 |
| station | 12 |
| xrd | 70306.5178 |
| yrd | 411624.9799 |
| e5b1b321-8e06-5390-86ff-bbf73722e947 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | 6.117 m N.A.P. (1992).Steen RD. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/346c8c9a-ee6f-5db8-8fe8-744ca85809f2 |
| station | 11 |
| xrd | 78914.4888 |
| yrd | 408335.0796 |
| 2c499aa1-bd11-5f5d-94aa-7af03c411586 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de ronde betonnen voet van de paal ten N. van de Nieuwe Zeedijk; enkele meters ten O. van het talud van de Schenkeldijk van de Anna Wilhelminapolder.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/346c8c9a-ee6f-5db8-8fe8-744ca85809f2 |
| station | 12 |
| xrd | 78924.5074 |
| yrd | 408356.6149 |
| b7f00335-5523-59e5-8d38-52838457987c | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen R.D.Steen boven de tegel gezet. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/346c8c9a-ee6f-5db8-8fe8-744ca85809f2 |
| station | 13 |
| xrd | 78914.4888 |
| yrd | 408335.0796 |
| 4a0e81e0-b638-5311-a715-7f6413b79023 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1986 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder steen R.D.; 1.10 m o.b.g. (1986).TEGEL O. STEEN R.D. = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bc50b828-6f6d-5eb6-849a-330f9f56c178 |
| station | 11 |
| xrd | 62626.9081 |
| yrd | 403054.4652 |
| 78a7aed0-b8ea-5393-b7d7-edd2b02cc769 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D. in de kruin van de dijk, ter hoogte van de dijkpaal nr. 10; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | 6.457 m N.A.P. (1986).Steen R.D. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bc50b828-6f6d-5eb6-849a-330f9f56c178 |
| station | 12 |
| xrd | 62626.9081 |
| yrd | 403054.4652 |
| cc0f3736-381e-5d1a-92db-c2c54d272578 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1986 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 3.02 m ten Z.W. van de steen R.D. in de richting van dijkpaal nr. 10, die op 18.74 m uit de steen R.D. ligt; 0.40 m o.b.g. (1986).Tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bc50b828-6f6d-5eb6-849a-330f9f56c178 |
| station | 13 |
| xrd | 62624.7058 |
| yrd | 403052.3936 |
| d161f2f0-c20e-5080-9b6e-90f70efc3080 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van de schuur bij de boerderij; 0.77 m uit de O.kant van het W.luik; 1.85 m b.b.g. |
| omschrint | 2.355 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a447a6dd-b64b-5c81-a708-159dba65bad7 |
| station | 11 |
| xrd | 63627.5372 |
| yrd | 408539.6048 |
| 501f2e85-0850-529f-82de-2d0f26e18693 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. (1990). 2.727 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/beb6a0f9-e909-51a5-88d1-237f00d9a8d7 |
| station | 13 |
| xrd | 64234.4281 |
| yrd | 410061.6203 |
| 074ab710-f1b9-5323-be8e-580c12dba4a9 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 45.324 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 4 07 56,14394 |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de N.O.betonrand van de duiker; 0.10 m uit de N.O.kant; 0.09 m uit de Z.O.kant. Identiek aan peilmerk 043C0171. |
| omschrint | |
| peilmerk | 043C0171 |
| phi | 51 37 50,79170 |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/63e3d66d-a5ae-58c6-89bf-c49ca6450172 |
| station | 13 |
| xrd | 68114.8868 |
| yrd | 405406.1561 |