RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| dcb05e4f-019c-52cc-8657-a8b4e89ccb77 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Zeskantige messing bout in de Z.muur van het huis; 0.32 m uit de O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9e51f635-1d61-599a-bcab-a17406dcc5de |
| station | 11 |
| xrd | 71844.441 |
| yrd | 403651.125 |
| 5b41be4e-9162-5719-897d-c4be642e5966 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van de trafo; 0.21 m uit de N.muur; 1.80 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dcea20bd-b0ae-5b13-91df-c9b67750b5db |
| station | 12 |
| xrd | 65972.6449 |
| yrd | 406649.6232 |
| 587bc0f1-57dc-57d8-8051-59bff5ae7b20 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen R.D.; 1.00 m o.b.g. (1992). 4.522 m N.A.P. (1992).Tegel o. steen |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d88dca20-262c-597d-89fd-30d35077c0ad |
| station | 12 |
| xrd | 79068.4403 |
| yrd | 405291.7217 |
| 19bdf662-50eb-5812-8618-8e04c81924be | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 49.5233 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 4 17 25,68023 |
| maand | 4 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 043D0195. |
| omschrint | |
| peilmerk | 043D0195 |
| phi | 51 37 52,81157 |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d88dca20-262c-597d-89fd-30d35077c0ad |
| station | 14 |
| xrd | 79068.4414 |
| yrd | 405291.7187 |
| d965acda-1934-526e-9121-c3d023837288 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 043D0070. |
| peilmerk | 043D0070 |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d88dca20-262c-597d-89fd-30d35077c0ad |
| station | 15 |
| xrd | 79060 |
| yrd | 405070 |
| ac4026c4-b8e5-5e33-8ed1-0da2ea842d23 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 043D0177. |
| peilmerk | 043D0177 |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d88dca20-262c-597d-89fd-30d35077c0ad |
| station | 16 |
| xrd | 79120 |
| yrd | 405310 |
| fb624877-20b7-5ef8-86c5-4d1880578528 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.betonrand; 0.09 m uit de O.kant; 0.11 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4a4f5043-005d-5fd5-aa9b-8c78b57eb450 |
| station | 11 |
| xrd | 78847.0382 |
| yrd | 419594.3606 |
| 442a2c1e-bfc5-54d5-92ce-e6deaa46ae04 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de betonnen put van de zuiveringsinstallatie in de zeedijk, ten Z.O. van het huis Verloren Kostweg 5; 0.38 m uit de N.W.kant; 0.82 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | 6.210 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ed1b2792-288b-5986-8133-49ded0119b7a |
| station | 11 |
| xrd | 63570.7168 |
| yrd | 405474.6785 |
| 4a766c06-7b69-5e70-b663-59fdb124876e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van de boerderij; 3.54 m uit de N.O.muur; 0.80 m b.b.g. |
| omschrint | 1.837 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 514 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ade7c767-8676-513d-b26d-bfea59786f1d |
| station | 11 |
| xrd | 60474.4022 |
| yrd | 404637.4001 |
| 9f0ebf7d-2be1-510d-8fb9-172a50c9a02b | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het gemaal; 0.40 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 515 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a209854d-25b2-5d4a-b507-dc46f559e0f7 |
| station | 11 |
| xrd | 71273.397 |
| yrd | 401899.414 |