RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 29b14f9a-0530-5ed7-b100-b6b23487b310 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van het huis; 0.21 m uit de Z.O.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | 2.742 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/16f3e274-4e4b-5acf-a07d-34b264956c4e |
| station | 11 |
| xrd | 61114.004 |
| yrd | 423822.645 |
| fed79f25-dac3-5841-b4f4-53a04593531e | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel: 0.30 m o.b.g.; 1.441 m N.A.P. (1995).tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/16f3e274-4e4b-5acf-a07d-34b264956c4e |
| station | 12 |
| xrd | 61145.3128 |
| yrd | 423834.0596 |
| eb9228f3-ad5f-56d4-bb76-cbdd90a7bd56 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van het huis; 0.17 m uit de N.W.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 537 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d01cebba-83c3-5769-b78a-6bc42a949e05 |
| station | 11 |
| xrd | 63374.38 |
| yrd | 422994.64 |
| b84349f2-4c49-5b5f-b048-424bbbc9b999 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de uitwateringssluis; 0.23 m uit de Z.rand; 4.17 m uit het Z.verlengde van de W.muur. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8cdd8ce3-4231-5f7f-9e29-e79466f415fb |
| station | 11 |
| xrd | 65583.81 |
| yrd | 424693.6 |
| 39a02cc9-c716-585b-a2dd-a14992424370 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet vlaggestok. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 539 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b9f672f1-9c8b-5a7d-a7aa-9006a3bdaf89 |
| station | 01 |
| xrd | 67515.3793 |
| yrd | 423541.9493 |
| 58c00005-34a1-56ef-951c-13674e9c716a | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z.W.muur van het gemaal; 0.33 m uit de N.W.muur; 1.30 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 043A0171. Definitieve NAP-hoogte zie rekendossier 20020101. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 539 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b9f672f1-9c8b-5a7d-a7aa-9006a3bdaf89 |
| station | 11 |
| xrd | 67503.4322 |
| yrd | 423545.7262 |
| 7fcf311e-8f05-5b46-885c-a089321114bc | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de trafo; 0.41 m uit de O.muur; 1.70 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f17241c1-c55c-5a50-8716-973a6a93f4a0 |
| station | 11 |
| xrd | 66731.5 |
| yrd | 421368.04 |
| 4a702754-92f6-5383-a1ae-de10f485bebb | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.36 m uit de W.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4cea405e-387e-5e2b-b533-38ec01aaafbb |
| station | 11 |
| xrd | 65500.53 |
| yrd | 419705.17 |
| 55985cfa-b182-54dc-a16f-be2144445849 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.12 m uit de O.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 543 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/53657b82-e9ee-5b9f-bed4-676e63b78a4a |
| station | 11 |
| xrd | 71146.07 |
| yrd | 421190.4 |
| 9f0b3020-eb23-5899-8736-602e40be20c0 | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.50 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 544 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5136d3fb-d102-5a58-9ac5-2036c447f628 |
| station | 11 |
| xrd | 64178.027 |
| yrd | 400876.048 |