RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 8c592c8b-60a1-53aa-a3a4-33a71b52be5d | |
|---|---|
| blad | 439 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van de trafo; 0.50 m uit de N.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 545 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/29f04693-ebf5-58a2-92da-c474c91d2f13 |
| station | 11 |
| xrd | 68613.894 |
| yrd | 400622.185 |
| 556359f8-6e2a-544d-9de5-3ed913dce661 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 64.61 m b.b.g. (1982).stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 01 |
| xrd | 122518.1833 |
| yrd | 400347.0942 |
| 15609390-8291-508d-9858-4fce372efa05 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de W.torenmuur; 0.61 m uit de N.kant; 1.77 m b.b.g.; 10.796 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 11 |
| xrd | 122513.1564 |
| yrd | 400343.1121 |
| 39e918e3-e11a-5f01-a589-3f7de381d922 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.W.vlak van de tweede steunbeer van de Z.zijbeuk van de kerk, geteld vanaf de Z.torenmuur; 0.07 m uit de N.W.kant; 1.70 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 12 |
| xrd | 122518.4042 |
| yrd | 400337.5575 |
| 30f27a18-caf9-5a98-a3a1-fe5765be4aa2 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1963 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur, rechts van de beide galmgaten; 1.42 m boven de vloer van de eerste omgangvastl 1=3=13 coörd. 1933 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 13 |
| xrd | 122519.3388 |
| yrd | 400343.5229 |
| cba16561-ec71-5e8b-9faf-92c422f4dc01 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1963 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.balustrade van de tweede omgang; 1.70 m van het N.einde van de balustrade.; vastl 2=4=14 coörd. 1963-08-27 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 14 |
| xrd | 122521.6952 |
| yrd | 400346.7833 |
| 922cda56-fa42-5d06-a036-f57a905f93c2 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.balustrade van de tweede omgang; 0.86 m van het O.einde van de balustrade.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 15 |
| xrd | 122518.6605 |
| yrd | 400343.3819 |
| faf0d899-ecb2-5b0d-b958-1dc2dbab5c04 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1974 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.balustrade van de tweede omgang; 0.60 m van het Z.einde van de balustrade.; vastl 6 = 16 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d8ca1d3-b0eb-5aec-9ade-ead90bf6b44d |
| station | 16 |
| xrd | 122514.4066 |
| yrd | 400346.1028 |
| 3b8573ff-3cd4-5f87-961c-6efbc365aeeb | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3e75ebfb-f07d-548c-8b28-4f702bd81006 |
| station | 01 |
| xrd | 133168.2862 |
| yrd | 404276.5085 |
| dfe9679a-91ea-5a75-9dd6-114ce6544edc | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de hoofdingang; 8.50 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3e75ebfb-f07d-548c-8b28-4f702bd81006 |
| station | 11 |
| xrd | 133164.1605 |
| yrd | 404277.9529 |