RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 4372172d-dede-582c-9484-618882f9816f | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 0.30 m uit de Z.O.muur; 1.87 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/843a80b5-d14a-5776-952b-5c2555a7bb95 |
| station | 12 |
| xrd | 125671.2003 |
| yrd | 415809.9346 |
| cef61904-1a53-5d77-8db2-de55fae4d0ee | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1967 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de vloer van de klokkenzolder op het Z.W.balkon; 0.29 m uit de binnenkant van de opstaande randvastl 3 = 3 = 13 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/843a80b5-d14a-5776-952b-5c2555a7bb95 |
| station | 13 |
| xrd | 125678.4622 |
| yrd | 415813.2144 |
| 255380b9-7246-5fec-81a9-0bfe9c05a9d6 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99594e3c-4d52-58b2-af44-444e9cc7c8be |
| station | 01 |
| xrd | 120981.2996 |
| yrd | 416326.4927 |
| 6b2f7935-5dec-50a1-8755-66ed20ade3a7 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.83 m uit de Z.W.hoeksteunbeer; 1.96 m b.b.g.; 3.800 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99594e3c-4d52-58b2-af44-444e9cc7c8be |
| station | 11 |
| xrd | 120981.3877 |
| yrd | 416322.7183 |
| 389519f9-3b91-5b39-baad-e1fa558f2cb8 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de Mariakapel; 0.32 m uit de W.kant; 1.85 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99594e3c-4d52-58b2-af44-444e9cc7c8be |
| station | 12 |
| xrd | 120969.8625 |
| yrd | 416322.3417 |
| 20b09865-3be3-5e28-92d8-54e80c829781 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het tweede galmgat van de Z.O.torenmuur, geteld vanuit de O.muur; 0.34 m uit de pilaar. 29.922 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99594e3c-4d52-58b2-af44-444e9cc7c8be |
| station | 13 |
| xrd | 120983.4405 |
| yrd | 416324.2986 |
| 51f94071-d173-5cd1-9dc6-11d31c082ced | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ae7e601-b294-55d7-ac81-d6e41bb59ecf |
| station | 01 |
| xrd | 137324.8349 |
| yrd | 419077.2255 |
| 5e66ccf2-0110-52a0-95d4-82204f557549 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de traptoren aan de N.torenmuur; 1.75 m b.b.g. 6.415 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ae7e601-b294-55d7-ac81-d6e41bb59ecf |
| station | 14 |
| xrd | 137320.5058 |
| yrd | 419083.7256 |
| 5b6d38b6-6383-53df-9984-0b57b81a2b82 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.kerkmuur; 0.12 m ten W. van het raam; 2.41 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ae7e601-b294-55d7-ac81-d6e41bb59ecf |
| station | 16 |
| xrd | 137329.9621 |
| yrd | 419085.889 |
| a8b4802f-b76b-5f81-857e-514261ee8797 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 27.53 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfedcdb0-e8e2-5f47-9ab4-26950ce6b211 |
| station | 01 |
| xrd | 131978.1635 |
| yrd | 421748.4796 |