RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 2d7ac207-28b2-5d75-8c01-4aa176c1f69e | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 0.26 m van de W.muur; 2.70 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfedcdb0-e8e2-5f47-9ab4-26950ce6b211 |
| station | 11 |
| xrd | 131976.0567 |
| yrd | 421750.0055 |
| 7052fe88-424f-5ce9-8561-1be38fd66ba1 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1985 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.balustrade; 0.49 m uit de buitenkant van de W.balustrade. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfedcdb0-e8e2-5f47-9ab4-26950ce6b211 |
| station | 13 |
| xrd | 131976.24 |
| yrd | 421750.0076 |
| 046b6ce6-3fa9-5ddc-8455-b16af886b730 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.59 m uit de Z.muur; 1.60 m b.b.g.; 3.825 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfedcdb0-e8e2-5f47-9ab4-26950ce6b211 |
| station | 14 |
| xrd | 131976.4737 |
| yrd | 421746.0686 |
| ffbb302f-6eeb-57cd-aaff-b046203f49a2 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a66092a-7070-5bb2-9744-ef3020334932 |
| station | 01 |
| xrd | 124141.3932 |
| yrd | 422420.7655 |
| 0c5729ed-ae4c-5421-89cd-19fedda054f8 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout aan de O.zijde van de watertoren; 2.29 m b.b.g.; 4.790 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a66092a-7070-5bb2-9744-ef3020334932 |
| station | 11 |
| xrd | 124147.193 |
| yrd | 422417.8276 |
| a9dce80d-c716-51ad-955a-622a5bb06623 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van het huis Uppelsehoek 2; 0.45 m uit de Z.muur; 1.24 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a66092a-7070-5bb2-9744-ef3020334932 |
| station | 13 |
| xrd | 124216.7259 |
| yrd | 422423.5213 |
| 6ee29b9d-6749-50f9-b24b-0b82787f4c4b | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/095f38b2-a94e-5a9a-93bc-706a96633496 |
| station | 01 |
| xrd | 137692.6406 |
| yrd | 424774.7512 |
| 3f0dc17e-86f3-5158-8d23-c5524553d1bf | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.79 m uit de W.torenmuur; 1.81 m b.b.g.; 7.105 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/095f38b2-a94e-5a9a-93bc-706a96633496 |
| station | 11 |
| xrd | 137690.8604 |
| yrd | 424771.4998 |
| 70105cea-a086-59a8-8d35-b3bf3b7faca4 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het midden en in het knikpunt van de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/095f38b2-a94e-5a9a-93bc-706a96633496 |
| station | 12 |
| xrd | 137695.9264 |
| yrd | 424769.8509 |
| fbabb90c-7ca4-5f7f-965a-8ccf05dbc0bd | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 43.70 m N.A.P. (1988).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/17e3c203-7b43-55d5-8b61-57e489147e15 |
| station | 01 |
| xrd | 137585.2591 |
| yrd | 416086.5763 |