RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| b8c80362-a5b2-59ad-a530-d8463519e1e4 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.27 m uit de O.kerkmuur; 1.90 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9943da35-3984-5695-b87d-3225a90f249d |
| station | 11 |
| xrd | 134445.185 |
| yrd | 414707.8777 |
| 39b626da-0396-5260-872d-b4b72c901d5e | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van de boerderij Dorpsstraat 5; 0.57 m uit de N.muur; 2.40 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9943da35-3984-5695-b87d-3225a90f249d |
| station | 12 |
| xrd | 134445.705 |
| yrd | 414698.1771 |
| 8aaf2263-525e-5340-ba2f-463fea0b3698 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 28.70 m b.b.g. (1983).Stang b. mak. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/803f066e-a2fa-5579-92cc-0f20c499f5c5 |
| station | 01 |
| xrd | 128835.6432 |
| yrd | 415596.3276 |
| 825bb61c-5fb4-515c-8c69-7303fd5ab65a | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.65 m uit de Z.muur; 1.34 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/803f066e-a2fa-5579-92cc-0f20c499f5c5 |
| station | 11 |
| xrd | 128831.9647 |
| yrd | 415594.3349 |
| f43bf174-d325-5be3-99b8-c0b52483fc78 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.43 m uit de W.muur; 1.54 m b.b.g.; 3.914 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/803f066e-a2fa-5579-92cc-0f20c499f5c5 |
| station | 12 |
| xrd | 128839.0437 |
| yrd | 415591.3357 |
| e5287b88-90b5-54a0-90fb-d301d571666f | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/928a72a6-7467-5c05-b5b5-0b3b83da9672 |
| station | 01 |
| xrd | 136511.0515 |
| yrd | 415697.4216 |
| 57b0531b-af39-5766-ae65-76c198b558a5 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 1.55 m uit de W.kerkmuur; 3.57 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/928a72a6-7467-5c05-b5b5-0b3b83da9672 |
| station | 11 |
| xrd | 136514.629 |
| yrd | 415694.4914 |
| 60d9f45c-a1c0-5f05-a95a-2f3375d17483 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de kerk; 2.53 m uit de O.hoek; 1.70 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/928a72a6-7467-5c05-b5b5-0b3b83da9672 |
| station | 12 |
| xrd | 136534.0931 |
| yrd | 415700.0765 |
| e39d6167-9841-5f58-8342-11103147ca48 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9988b8ad-bffc-5c75-9b5b-de3c62de74c7 |
| station | 01 |
| xrd | 139056.0066 |
| yrd | 415875.0353 |
| 8ecf0efb-e547-5c46-ad93-e8e84b04b41c | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 2.66 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9988b8ad-bffc-5c75-9b5b-de3c62de74c7 |
| station | 11 |
| xrd | 139057.5366 |
| yrd | 415875.6717 |