RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| ed6c19a9-936c-5884-af94-98602d60882f | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout met ingezaagd kruis in de Z.balustrade van de toren; 0.22 m uit de buitenkant; 1.30 m uit de Z.O.hoekpilaster. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9837d6e9-028f-5b34-9a17-046cc2e975ca |
| station | 12 |
| xrd | 132896.0058 |
| yrd | 411302.3852 |
| 502a3686-c6eb-5d2e-bcf3-f25dae12c288 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.O.muurvlak van de N.portaalmuur van de O.kerkingang; 0.23 m uit de N.O.muur; 1.20 m boven de stoep.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9837d6e9-028f-5b34-9a17-046cc2e975ca |
| station | 13 |
| xrd | 132934.4714 |
| yrd | 411288.5225 |
| 7b7d1fa1-fccc-57e2-921d-5c8dfc3f03cd | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 50.29 m b.b.g. (1988). OH: 47.71 m boven 12 (1988).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6308d4a6-b94f-50b8-ad80-fb2c4210649e |
| station | 01 |
| xrd | 137662.5224 |
| yrd | 412483.3057 |
| 02198db8-42d5-5d0d-aa63-4cd1a0a45918 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout ongeveer in het midden van de O.muur van de dwarsbeuk; 2.24 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6308d4a6-b94f-50b8-ad80-fb2c4210649e |
| station | 11 |
| xrd | 137675.1392 |
| yrd | 412460.4324 |
| 8e379252-290d-550e-a912-81d717db4588 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.steunbeer van de toren; 0.19 m uit de N.W.kant; 2.58 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6308d4a6-b94f-50b8-ad80-fb2c4210649e |
| station | 12 |
| xrd | 137667.0825 |
| yrd | 412486.7707 |
| 7e6297ea-d396-5011-a6e6-9e083a9c7f7c | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Top paal op zendmast. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/41da7828-6690-571a-85eb-3dc7ad5020da |
| station | 01 |
| xrd | 131948.048 |
| yrd | 413916.7216 |
| 1aa634c1-564d-5d04-946a-08b63aeea5d9 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.35 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/41da7828-6690-571a-85eb-3dc7ad5020da |
| station | 12 |
| xrd | 131966.5394 |
| yrd | 413892.8863 |
| 05484403-56d4-5b64-b205-52a01547d6c0 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen RD/NAP-bout in de Z.muur van het gebouwtje naast de zendmast; 0.12 m uit de O.muur; 0.35 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 044F0328. Definitieve NAP-hoogte zie rekendossier 20020101. |
| peilmerk | 044F0328 |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/41da7828-6690-571a-85eb-3dc7ad5020da |
| station | 15 |
| xrd | 131945.1614 |
| yrd | 413913.2953 |
| 4e99028f-b638-5e28-b5c1-dc4a420ee99a | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044F0026. Definitieve NAP-hoogte zie rekendossier 20020101. |
| peilmerk | 044F0026 |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/41da7828-6690-571a-85eb-3dc7ad5020da |
| station | 16 |
| xrd | 131940 |
| yrd | 414080 |
| f34f7a0f-58be-5517-909f-e8a7ab2f7caf | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 12.71 m b.b.g.; 10.80 m boven 11 (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9943da35-3984-5695-b87d-3225a90f249d |
| station | 01 |
| xrd | 134443.7241 |
| yrd | 414712.3101 |