RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 23a4b678-c174-5f97-8073-3ced8596d854 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur, midden onder het meest W.raam; 1.86 m b.b.g.; 5.726 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc0a6d2a-b948-558f-808b-226b4750b4f0 |
| station | 11 |
| xrd | 136969.4041 |
| yrd | 421533.2897 |
| 7f3ab9f7-d88a-5a1c-ba60-dfbd02e9be28 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.93 m uit de W.torenmuur; 1.71 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc0a6d2a-b948-558f-808b-226b4750b4f0 |
| station | 12 |
| xrd | 136962.415 |
| yrd | 421532.9755 |
| 088772af-e685-53dd-bf51-c5ba9555052b | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/42fed2c7-5034-5c7a-a761-2beb22a8a067 |
| station | 01 |
| xrd | 130081.4423 |
| yrd | 423467.3311 |
| 94a1b7f8-f8e6-51a3-b4cf-0b824ae2d0c6 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur, tussen het eerste en tweede raam, geteld vanaf het W.; 2.25 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/42fed2c7-5034-5c7a-a761-2beb22a8a067 |
| station | 11 |
| xrd | 130088.0085 |
| yrd | 423466.239 |
| dbb48c76-64f5-5a28-b649-320cd13ef023 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 0.34 m uit de W.muur; 1.70 m b.b.g. 7.262 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/42fed2c7-5034-5c7a-a761-2beb22a8a067 |
| station | 12 |
| xrd | 130078.9574 |
| yrd | 423469.3495 |
| d20b8559-4a5e-5e4d-a223-ecc14e155418 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven open bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb8509f8-983a-5b39-827f-dece9bfca581 |
| station | 01 |
| xrd | 137223.8358 |
| yrd | 410863.038 |
| 37dbffc7-e630-5016-a773-9e90ae8b0a2e | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 5.37 m uit de W.muur; 2.00 m b.b.g.; 6.051 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb8509f8-983a-5b39-827f-dece9bfca581 |
| station | 11 |
| xrd | 137217.1288 |
| yrd | 410860.0781 |
| 17cdb562-1060-52e7-af65-420d5e96abd4 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.69 m uit de O.muur; 2.90 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb8509f8-983a-5b39-827f-dece9bfca581 |
| station | 12 |
| xrd | 137234.5823 |
| yrd | 410858.7076 |
| 40657da7-03df-5a4d-9b16-2d73e309e180 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1976 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.kant van de W.pilaar van het O.galmgat van de Z.torenmuur; 0.88 m boven de klokkenzolder. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb8509f8-983a-5b39-827f-dece9bfca581 |
| station | 13 |
| xrd | 137225.0377 |
| yrd | 410860.7852 |
| 66824452-65fe-51b0-b83f-e953c61828cd | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van de trafo; 0.26 m uit de O.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | 9.244 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83913435-f8c5-5fbd-93b0-fec6d6fcf5f3 |
| station | 11 |
| xrd | 130891.9941 |
| yrd | 405224.0874 |