RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 540cf28d-222d-57e8-a0ca-9b6960d5e504 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.50 m o.b.g. (1988). 7.165 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83913435-f8c5-5fbd-93b0-fec6d6fcf5f3 |
| station | 12 |
| xrd | 130885.4091 |
| yrd | 405230.4998 |
| 47cd2a52-7777-573b-a260-4ad0b31c2a27 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.50 m o.b.g. (1995).tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ab45cd1-c1eb-5e3c-9089-f7fa30bfb74a |
| station | 12 |
| xrd | 135951.3625 |
| yrd | 405080.4533 |
| 0dbde30f-ce50-5a2f-a8f6-edb93e234004 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.O.muur van de woning van de boerderij; 3.37 m uit de N.W.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ab45cd1-c1eb-5e3c-9089-f7fa30bfb74a |
| station | 13 |
| xrd | 135984.1973 |
| yrd | 404988.8957 |
| 70764e54-170d-5043-aefa-d3b579adb383 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de trafo; 0.50 m uit de W.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | 9.527 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/be7a7033-b643-5950-8406-d645ad677539 |
| station | 11 |
| xrd | 138518.4575 |
| yrd | 405659.1791 |
| 15f3ce5a-ecc6-523b-bc84-53e6f41f2d16 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.55 m o.b.g. 7.331 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/be7a7033-b643-5950-8406-d645ad677539 |
| station | 12 |
| xrd | 138506.8539 |
| yrd | 405608.7729 |
| 650c91c9-3f6c-53b7-a538-a07867011b4c | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van het huis; 0.24 m uit de O.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | 8.265 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d5d97a34-be5f-5d08-9b97-55aee308f31a |
| station | 11 |
| xrd | 133003.0114 |
| yrd | 407724.4043 |
| 230d2088-1e6d-5b61-b129-4f2bc181fa33 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d5d97a34-be5f-5d08-9b97-55aee308f31a |
| station | 12 |
| xrd | 133067.1128 |
| yrd | 407738.4617 |
| 4d9692f8-cb73-5876-a76b-74081f655f2f | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de W.betonrand van het Z.landhoofd van de brug; 0.12 m uit de W.kant; 0.10 m uit de Z.kant. |
| omschrint | 6.514 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 336 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0e91e069-b333-5dc5-afc2-d88a811ff02c |
| station | 11 |
| xrd | 138213.0106 |
| yrd | 408883.0768 |
| e450250c-c7b9-5e8e-8d26-7f5a215a3821 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 336 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0e91e069-b333-5dc5-afc2-d88a811ff02c |
| station | 12 |
| xrd | 138225.2627 |
| yrd | 408880.1961 |
| 7eb21e48-efd1-5e0f-8b15-2596e0916678 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout (R.W.S.) in het N.O.deel van het viaduct; 0.12 m uit de O.kant; 0.09 m uit de N.kant. |
| omschrint | 7.507 m N.A.P. (GPS) (1988).= CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e6eea55-ff13-5c38-bc84-2a47debad5e5 |
| station | 11 |
| xrd | 120102.7832 |
| yrd | 406884.7344 |