RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 2db8f95b-efc3-5972-8c35-c101d221a3af | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel in de kruin van het dijkje ten W. van de snelweg; 2.10 m ten N. van het W.landhoofd; 0.35 m o.b.g. 1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e6eea55-ff13-5c38-bc84-2a47debad5e5 |
| station | 12 |
| xrd | 120025.3392 |
| yrd | 406901.8527 |
| a5a54314-3b74-5fe5-beab-e3c585c605d5 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.garagemuur; 0.10 m uit de O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 3.262 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c62a79e-d12a-53b1-bf7f-07603b92ade7 |
| station | 11 |
| xrd | 129555.6028 |
| yrd | 412758.6239 |
| 802acb0a-1e1a-5f23-8764-8a3f7ebe81ac | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel (1988). 2.711 m N.A.P. (GPS)(1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c62a79e-d12a-53b1-bf7f-07603b92ade7 |
| station | 12 |
| xrd | 129553.7833 |
| yrd | 412736.6516 |
| 1896f923-94ba-57e8-bfa6-7abe06195971 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de N.O.betonrand van het N.landhoofd van de brug; 0.35 m uit de O.kant; 0.14 m uit de N.kant. |
| omschrint | 8.064 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/52bdda26-4159-5f81-ac34-cead40a5f8de |
| station | 11 |
| xrd | 124682.8741 |
| yrd | 413192.4612 |
| cc675fbb-3644-5227-9a07-c549f5c51d4d | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/52bdda26-4159-5f81-ac34-cead40a5f8de |
| station | 12 |
| xrd | 124685.9514 |
| yrd | 413207.6132 |
| f7acf194-4338-54b1-9a34-cd3d84c4c8ac | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 55.5868 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 05 40,11495 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 044H0253. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044H0253 |
| phi | 51 37 43,38633 |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c8ff0617-904f-5567-9259-110bc26c3618 |
| station | 14 |
| xrd | 134731.7722 |
| yrd | 404469.492 |
| 0f278f8a-2df6-5f0a-869a-0d7305160230 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044H0254. |
| peilmerk | 044H0254 |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c8ff0617-904f-5567-9259-110bc26c3618 |
| station | 15 |
| xrd | 134820 |
| yrd | 404480 |
| 14ae256a-27c6-54fb-aa8d-15c8f1a98466 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044H0154. |
| peilmerk | 044H0154 |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c8ff0617-904f-5567-9259-110bc26c3618 |
| station | 16 |
| xrd | 134880 |
| yrd | 404450 |
| b560c896-ae0d-54cc-9db6-b877534e136a | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 44.4594 |
| jaar | 2021 |
| lambda | 4 55 19,51859 |
| maand | 2 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 044G0286. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044G0286 |
| phi | 51 39 31,15101 |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a235ad97-b302-54db-a5aa-922aa59bd495 |
| station | 14 |
| xrd | 122817.0286 |
| yrd | 407861.8133 |
| 3e049b51-6975-5bba-85db-95a520032483 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044G0289. |
| peilmerk | 044G0289 |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a235ad97-b302-54db-a5aa-922aa59bd495 |
| station | 15 |
| xrd | 122780 |
| yrd | 407650 |