RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 16c75893-996b-59c5-8c8d-a2659bc6b03a | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044G0248. |
| peilmerk | 044G0248 |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a235ad97-b302-54db-a5aa-922aa59bd495 |
| station | 16 |
| xrd | 122800 |
| yrd | 407600 |
| 4a4d8311-5ebf-5814-8782-9a823f47f290 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 44.5507 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 4 53 50,36609 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 044E0228. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044E0228 |
| phi | 51 45 39,88946 |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b28a323-e22a-5f3a-a61f-a35aa0447e18 |
| station | 14 |
| xrd | 121180.1973 |
| yrd | 419268.2547 |
| 2e991824-02b5-5d00-9041-a8aaafeca265 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044E0167. |
| peilmerk | 044E0167 |
| phi | |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b28a323-e22a-5f3a-a61f-a35aa0447e18 |
| station | 15 |
| xrd | 121180 |
| yrd | 419300 |
| 0774e6da-7def-5496-b16e-a512a510a9d4 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044E0229. |
| peilmerk | 044E0229 |
| phi | |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b28a323-e22a-5f3a-a61f-a35aa0447e18 |
| station | 16 |
| xrd | 121160 |
| yrd | 419250 |
| 745985ef-e422-5e55-a7a2-eb29feb3e2fd | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 51.2735 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 03 38,53620 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 044F0330. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044F0330 |
| phi | 51 48 43,82974 |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47cb95cd-5c4b-5d05-9683-f655babfd6c7 |
| station | 14 |
| xrd | 132484.9923 |
| yrd | 424889.4631 |
| b309e674-6bc9-5714-bfd3-76b4c489f60f | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044F0331. |
| peilmerk | 044F0331 |
| phi | |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47cb95cd-5c4b-5d05-9683-f655babfd6c7 |
| station | 15 |
| xrd | 132430 |
| yrd | 424800 |
| 8774a066-086d-583e-abf1-c301a67155d3 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044F0332. |
| peilmerk | 044F0332 |
| phi | |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47cb95cd-5c4b-5d05-9683-f655babfd6c7 |
| station | 16 |
| xrd | 132460 |
| yrd | 424750 |
| fba0d009-1fff-587a-99f2-2ee07b547609 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 48.732 |
| jaar | 2021 |
| lambda | 5 03 01,40114 |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.1 m o.b.g. Identiek aan peilmerk 044F0366. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044F0366 |
| phi | 51 42 47,20913 |
| punt | 345 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80c74a39-ac32-511f-be94-2b52d18f458e |
| station | 14 |
| xrd | 131722.6041 |
| yrd | 413871.8721 |
| 8d3fb591-843e-5749-9643-c6bee947c6b7 | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de Z.muur van het voormalige gemeentehuis; 1.85 m uit de O.muur; 2.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 531 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fd3ea7eb-6536-5318-a3af-318aba9c76f8 |
| station | 11 |
| xrd | 131885.77 |
| yrd | 416202.0101 |
| 0de079d4-d549-564d-907d-ac90c74f25ed | |
|---|---|
| blad | 440 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur; 1.33 m uit de Z.W.hoek; 2.38 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 531 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fd3ea7eb-6536-5318-a3af-318aba9c76f8 |
| station | 12 |
| xrd | 131877.8501 |
| yrd | 416200.5999 |