RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 952cffc6-8f89-5887-955a-85b026fea533 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.kerkmuur; 2.80 m uit de Z.muur; 1.80 m b.b.g.; 5.203 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1ba59226-3e59-5950-9338-3a82b3795ea4 |
| station | 12 |
| xrd | 108797.1557 |
| yrd | 401468.6421 |
| 2aa8ebb4-6506-5484-96b8-cbcadb70785a | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 29.40 m N.A.P. (1987).stang boven kno |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/910540a5-8376-54f7-a10e-582668d118b7 |
| station | 01 |
| xrd | 104967.996 |
| yrd | 406817.2905 |
| 7fd52f0d-e3da-5dbe-8bff-263f11d91a17 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 10.45 m uit de Z.muur; 3.10 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/910540a5-8376-54f7-a10e-582668d118b7 |
| station | 11 |
| xrd | 104974.7419 |
| yrd | 406819.1167 |
| 25d27c47-06a2-56e5-ad94-d6efaacf8902 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.lycene van de O.muur van de doopkapel; 0.25 m uit de Z.kant; 2.86 m b.b.g.; 3.418 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/910540a5-8376-54f7-a10e-582668d118b7 |
| station | 12 |
| xrd | 104980.5782 |
| yrd | 406833.9463 |
| e21f1e26-a007-51e7-ba7e-6888c3a3d48e | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.W.muur van de trafo; 0.28 m uit de Z.O.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | 6.176 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ceddb1e3-9cd3-5f8e-bb61-b0b37424431e |
| station | 11 |
| xrd | 115779.5068 |
| yrd | 404765.7297 |
| 8d3770a8-040b-5a36-bd68-38506b7004f1 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ceddb1e3-9cd3-5f8e-bb61-b0b37424431e |
| station | 12 |
| xrd | 115770.1873 |
| yrd | 404768.6916 |
| f5a5c5d8-a02c-51aa-834b-f54c5a18d368 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van het huis; 0.10 m uit de N.muur; 1.59 m b.b.g.; 2.358 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76cd5e8d-a4d4-513e-8ec9-30e8a31f158d |
| station | 11 |
| xrd | 113807.534 |
| yrd | 411551.6029 |
| 29ff5952-ca8a-5902-8f54-024b468f8e8f | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het betonnen muurtje van de sluis; 3.07 m uit de Z.kant; 0.10 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76cd5e8d-a4d4-513e-8ec9-30e8a31f158d |
| station | 12 |
| xrd | 113801.8346 |
| yrd | 411558.7611 |
| aa1cb7b9-a368-5498-9818-7995d71c9e4a | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.muur van het sluisgebouw; 0.26 m uit de N.W.muur; 1.25 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/39497fd1-b94a-5a29-9ed1-f388a66b9439 |
| station | 11 |
| xrd | 109789.1587 |
| yrd | 414863.4586 |
| 9391f48e-b2e1-5fe0-97c7-ffbabba44fd2 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in het N.W. verhoogde weggedeelte; 0.30 m uit de Z.W.kant; 0.30 m uit de N.W.kant. |
| omschrint | 2.653 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/39497fd1-b94a-5a29-9ed1-f388a66b9439 |
| station | 12 |
| xrd | 109791.5356 |
| yrd | 414854.4022 |