RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| d75776a5-6274-5a5e-81e6-07005658c075 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044A0280. |
| peilmerk | 044A0280 |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c7f8a468-4851-530c-8faa-15eed4f71045 |
| station | 14 |
| xrd | 105050 |
| yrd | 412750 |
| 2b444931-608c-5c19-9a0e-727c077625c5 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in het bovenvlak van de betonrand van het N.landhoofd van het viaduct, in de middenberm van Rijksweg 27; 0.60 m ten O. van de W.vangrail van de middenberm. Gevaarlijke ligging (1998). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32541da1-4f4d-56d6-977f-310f69d81f77 |
| station | 11 |
| xrd | 116735.6101 |
| yrd | 401096.4772 |
| 2e19a5fc-4005-557f-b8a8-e089cd4b18cb | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de voet van de N.pijlers; 0.15 m uit de O.kant; 1.00 m uit de N.kant. |
| omschrint | 5.906 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32541da1-4f4d-56d6-977f-310f69d81f77 |
| station | 12 |
| xrd | 116735.9718 |
| yrd | 401076.998 |
| 23cb3914-3979-5e8f-9914-b98f26b75e64 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de N.betonrand van het W.landhoofd van het viaduct; 0.29 m uit de N.W.kant; 0.41 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a719ae4-3c31-50df-8db9-b7b550adb15c |
| station | 14 |
| xrd | 118496.697 |
| yrd | 403215.9142 |
| c8f94612-a14e-5ec9-96bc-2e6a9788edf7 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de middenberm van het Z.landhoofd van het viaduct, nabij hm 11.5; 0.72 m O. uit de W.kant van de betonnen middenberm; 0.24 m uit de krimpnaad. 13.041 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/348de82d-c1e8-50ff-a114-ccc4ee9efa40 |
| station | 11 |
| xrd | 119461.3364 |
| yrd | 404627.8886 |
| e5ac288d-eb22-593e-bf62-5eb4be0a406e | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.kant van de Z.O.pijler van het viaduct; 0.45 m uit de Z.kant; 1.44 m b.b.g. |
| omschrint | 7.695 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/348de82d-c1e8-50ff-a114-ccc4ee9efa40 |
| station | 12 |
| xrd | 119484.1938 |
| yrd | 404641.9595 |
| 3ce7c83c-93cb-5bee-a797-270b2abae7e3 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de duiker op de dijk; 0.34 m uit de Z.W.kant; 0.36 m uit de N.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/62e3c4f6-5c2e-596b-a283-676e44ccf761 |
| station | 11 |
| xrd | 102305.0187 |
| yrd | 419051.3458 |
| 5c8a6619-3d5f-58e5-8b20-63bbf740470f | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 1.25 m uit de O.muur; 0.70 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 512 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d3c4a7c0-fe62-53be-a994-ef2e45592e23 |
| station | 11 |
| xrd | 107052.42 |
| yrd | 421929.37 |
| 7918fac1-258f-5bc9-9a96-dc17a3a5f71c | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het huis; 0.14 m uit de O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 4.283 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/58a4d981-0f57-5a3e-a62c-947bf397f557 |
| station | 11 |
| xrd | 113802.8914 |
| yrd | 421189.7836 |
| c80e9d61-412a-5575-b1fd-046a94e37e5e | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.muur van de aangebouwde schuur aan het huis; 0.38 m uit de W.hoek; 1.42 m b.b.g. 4.339 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/58a4d981-0f57-5a3e-a62c-947bf397f557 |
| station | 12 |
| xrd | 113798.0235 |
| yrd | 421213.6531 |