RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| abb5368f-9cd5-522f-bc60-8fff2f908e30 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044D0277. |
| peilmerk | 044D0277 |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4a4bd2e1-77ac-54a0-bbc1-68a4f62496ae |
| station | 13 |
| xrd | 112460 |
| yrd | 408140 |
| da470d6b-11f5-57c7-9747-7404169d3d05 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044D0278. |
| peilmerk | 044D0278 |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4a4bd2e1-77ac-54a0-bbc1-68a4f62496ae |
| station | 14 |
| xrd | 112490 |
| yrd | 408090 |
| 38ba3135-7268-5bfb-bc92-ce5cd208cf2a | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 50.009 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 4 46 20,67903 |
| maand | 05 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de betonnen rand van het N.W.landhoofd van het viaduct; 0.13 m uit de N.W.kant; 0.32 m uit de Z.W.kant. Identiek aan peilmerk 044D0279. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044D0279 |
| phi | 51 39 37,68381 |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4a4bd2e1-77ac-54a0-bbc1-68a4f62496ae |
| station | 15 |
| xrd | 112462.0792 |
| yrd | 408140.4855 |
| be34d61f-2c04-56ab-b7de-f330bbd08606 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.muur van het wachthuisje bij het veer: Spieringpolder-Kop van 't Land; 0.17 m uit de Z.O.muur; 1.62 m b.b.g. 4.263 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3b2c49dd-96d6-5503-b695-0f83c16aa8b6 |
| station | 11 |
| xrd | 112132.3493 |
| yrd | 422046.12 |
| 6b7bcc11-3ee5-5dee-a2a5-55852a4b3614 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.0 m b.b.g. |
| omschrint | 2.900 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3b2c49dd-96d6-5503-b695-0f83c16aa8b6 |
| station | 12 |
| xrd | 112161.8019 |
| yrd | 422030.2337 |
| 14f3d82a-dd5c-51af-b7ac-c1c6a274bca8 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder steen R.D. 1.806 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3b2c49dd-96d6-5503-b695-0f83c16aa8b6 |
| station | 13 |
| xrd | 112161.8019 |
| yrd | 422030.2337 |
| a8af1314-24bd-5102-b1dd-00851018dde8 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van de schuur; 0.30 m uit de Z.muur; 2.00 m b.b.g. |
| omschrint | 3.228 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d196830c-db28-5abd-ab6a-d942c3815ced |
| station | 11 |
| xrd | 114690.3006 |
| yrd | 419765.4495 |
| c737e945-6c02-5249-83ef-1444e8363fd3 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van de schuur naast het huis; 0.25 m uit de N.kant; 2.10 m b.b.g. 3.457 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d196830c-db28-5abd-ab6a-d942c3815ced |
| station | 12 |
| xrd | 114694.9516 |
| yrd | 419781.789 |
| 55e1f4f6-fef7-58ca-9d91-6530098d06bf | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 43.5772 |
| jaar | 2025 |
| lambda | 4 39 48,66477 |
| maand | 3 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 044A0277. |
| omschrint | |
| peilmerk | 044A0277 |
| phi | 51 42 03,47455 |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c7f8a468-4851-530c-8faa-15eed4f71045 |
| station | 11 |
| xrd | 104972.6096 |
| yrd | 412715.0367 |
| 45bb249a-6377-5991-9a32-c433b234c2b9 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 044A0278. |
| peilmerk | 044A0278 |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c7f8a468-4851-530c-8faa-15eed4f71045 |
| station | 13 |
| xrd | 104800 |
| yrd | 412600 |