RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7df834bb-6274-52a8-8c40-16ca77d662be | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout op de scheiding van het N.O.- en het N.W.bovenvlak van de N.betonnen voet van de mast; 0.75 m uit de N.kant. |
| omschrint | 1.495 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 517 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/21052f3c-1a75-5b9b-90de-640ef0397588 |
| station | 11 |
| xrd | 114873.2397 |
| yrd | 423312.3106 |
| 90e4f4f9-a1fc-54a3-a8ec-3dcf736cd81f | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 517 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/21052f3c-1a75-5b9b-90de-640ef0397588 |
| station | 12 |
| xrd | 114873.0067 |
| yrd | 423317.6885 |
| 84308f54-67e7-55ad-ac38-89a64051075b | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de bovenste trede van de O.betonnen trap bij het motorgemaal. |
| omschrint | 0.982 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/03c16551-cd73-50c5-a5ed-5ebdb85dac22 |
| station | 12 |
| xrd | 115703.186 |
| yrd | 424565.5431 |
| 9e4ae2e6-8d66-5458-be77-40e756dc27a2 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van het pompgebouw; 1.85 m uit de N.muur; 1.70 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/03c16551-cd73-50c5-a5ed-5ebdb85dac22 |
| station | 13 |
| xrd | 115704.7121 |
| yrd | 424563.1078 |
| f2cad20f-98e5-5f13-8445-9cb117b395c2 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.W. stuwwand; 0.07 m uit de Z.W.kant; 0.13 m uit de knik van het Z.O. schuine gedeelte. |
| omschrint | 0.510 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 519 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/104f7e90-abc9-5295-a698-9d9f08ac20f1 |
| station | 11 |
| xrd | 117070.5336 |
| yrd | 420589.3883 |
| 8df7ba7b-1288-500c-82b1-5c607ac95c3d | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. 1.212 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 519 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/104f7e90-abc9-5295-a698-9d9f08ac20f1 |
| station | 12 |
| xrd | 117066.6488 |
| yrd | 420622.4573 |
| 25c42b90-dd19-5ac6-8c1e-f6470a6084fa | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de betonnen put; 0.95 m uit de Z.kant; 0.06 m uit de O.kant; ong. 34.0 m ten W. van hm 4.4. |
| omschrint | 3.812 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 520 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b291c94-230b-56e5-ad72-2ef71f60d6cf |
| station | 11 |
| xrd | 117800.4313 |
| yrd | 423081.0311 |
| 65025549-2ebd-5267-bc87-b9cb48c1aed6 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de gemetselde fundering van de trafo; 0.87 m uit de W.kant; 0.11 m uit de Z.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 520 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b291c94-230b-56e5-ad72-2ef71f60d6cf |
| station | 12 |
| xrd | 117742.2863 |
| yrd | 423085.1742 |
| a889e76e-7a96-5881-9a8b-1fc94c883fa4 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout op de N.punt van de betonnen onderbouw van het gemaal, aan de Z.W.kant van de Jonge Janswaardpolder; 0.10 m uit de N.W.kant; 0.10 m uit de N.O.kant. |
| omschrint | 1.085 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 521 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7c416ef7-6a15-5e11-b59f-a15953697744 |
| station | 11 |
| xrd | 117887.7748 |
| yrd | 424648.5759 |
| 539af831-d897-5869-bc3f-cdc7c795d5dd | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.muur van de trafo; 1.20 m uit de O.hoek; 0.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 521 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7c416ef7-6a15-5e11-b59f-a15953697744 |
| station | 12 |
| xrd | 117881.2909 |
| yrd | 424640.8349 |