RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 5ddb88a6-5081-54d0-bb69-7a1a0f678a87 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 61.98 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3395c962-d7fe-52be-abb9-4587e9b9f71e |
| station | 01 |
| xrd | 170193.0966 |
| yrd | 401252.8661 |
| cfc03d76-d2f5-516d-aef1-925f5e1e77cc | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur, rechts van de toren; 5.59 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3395c962-d7fe-52be-abb9-4587e9b9f71e |
| station | 11 |
| xrd | 170193.1008 |
| yrd | 401247.3257 |
| a4556049-112e-5f70-89ad-ca59288d63df | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.03 m uit de Z.muur; 2.10 m b.b.g.; 14.339 m N.A.P. (1997). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3395c962-d7fe-52be-abb9-4587e9b9f71e |
| station | 12 |
| xrd | 170189.6403 |
| yrd | 401250.9217 |
| 398c6842-8e7e-5889-8dee-d39cbe393408 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1979 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Koperen schroef onder het lood in de N.W. balustrade van de bovenste verdieping; 0.65 m uit de N.W.staander; 0.82 m uit de N.N.W.staander; 0.05 m uit de buitenkant (1979). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3395c962-d7fe-52be-abb9-4587e9b9f71e |
| station | 14 |
| xrd | 170191.7813 |
| yrd | 401254.2935 |
| 08972b0a-b331-5681-a85d-0c39eb805b39 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.lycene van de W.kerkmuur; 0.24 m uit de Z.kant; 1.65 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3395c962-d7fe-52be-abb9-4587e9b9f71e |
| station | 15 |
| xrd | 170192.4802 |
| yrd | 401242.9439 |
| 233e20f5-728b-5098-b9db-1f04293f6306 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b1cdaec6-8e76-55de-8106-2d1fa66e3925 |
| station | 01 |
| xrd | 165718.0132 |
| yrd | 403197.6953 |
| 61ec6cfe-2499-5148-a27b-e960240986e6 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.zijvlak van de steunbeer van de O.torenmuur; 0.40 m uit de O.muur; 3.42 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b1cdaec6-8e76-55de-8106-2d1fa66e3925 |
| station | 11 |
| xrd | 165721.2544 |
| yrd | 403192.7771 |
| b52ccbf1-2423-5c50-90f3-b3eb2ad12229 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 2.10 m b.b.g. 11.732 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b1cdaec6-8e76-55de-8106-2d1fa66e3925 |
| station | 12 |
| xrd | 165728.115 |
| yrd | 403194.0105 |
| 45a28998-3891-5cd5-ae02-b19727d0a4fa | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e1e479e-4f7a-5802-ab34-26d3c2391a94 |
| station | 01 |
| xrd | 176888.0462 |
| yrd | 406162.3203 |
| 3dfdc5a5-0c28-59da-9cb4-ba63834a8889 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur, 3.06 m uit de W.muur; 1.92 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e1e479e-4f7a-5802-ab34-26d3c2391a94 |
| station | 11 |
| xrd | 176888.8678 |
| yrd | 406165.2603 |