RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| f7ab842d-ad0f-5334-be87-156de2f84b1d | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de fundering van de windmolen; 0.80 m uit de Z.kant; 0.80 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 523 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/172ea6c8-86e2-5a93-9bbd-3b56b62c7c6f |
| station | 12 |
| xrd | 102487.68 |
| yrd | 414895.76 |
| 5bf02661-cf10-5afa-b208-94162dde3e41 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de betonnen steiger; 1.75 m uit de N.kant; 1.25 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 524 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e7d6cea8-2105-56fb-89c3-2b84b4000022 |
| station | 11 |
| xrd | 104330.15 |
| yrd | 417436.18 |
| 65f48f2f-3eea-5117-b541-048db1000110 | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 0.10 m uit de Z.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | 5.874 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 531 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ce2881da-0059-50e2-8591-e4b303ab7490 |
| station | 11 |
| xrd | 100040.7352 |
| yrd | 424910.5507 |
| 780d7fc5-0390-5a6c-ae76-15c95801bf0a | |
|---|---|
| blad | 449 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van het betonnen voetstuk van het lichtbaken; 0.14 m uit de Z.O.kant; 0.16 m uit de N.O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 534 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/26942ddc-df6d-5d32-9c91-0fc9a56e3f08 |
| station | 11 |
| xrd | 107652.03 |
| yrd | 416170.6 |
| 896501a1-7482-55a9-8de5-d5921a7330cb | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet vlaggestok. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/43e213a1-3918-5bb1-8622-a698b9de7ebc |
| station | 01 |
| xrd | 164307.9601 |
| yrd | 420073.2042 |
| dd7a0761-a29c-5ac9-8eeb-e1c2fb33f324 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Top kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/43e213a1-3918-5bb1-8622-a698b9de7ebc |
| station | 02 |
| xrd | 164311.8769 |
| yrd | 420070.3269 |
| fbf7691d-873f-5cf1-8ded-d01285bc8c64 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 1.05 m uit de N.W.steunbeer; 3.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/43e213a1-3918-5bb1-8622-a698b9de7ebc |
| station | 11 |
| xrd | 164307.9907 |
| yrd | 420074.9122 |
| ae27bcba-6486-51f5-9646-24543dce4442 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.steunbeer van de kerk; 0.15 m uit de N.O.kant; 2.70 m b.b.g.; 10.527 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/43e213a1-3918-5bb1-8622-a698b9de7ebc |
| station | 15 |
| xrd | 164310.8611 |
| yrd | 420081.4795 |
| 51f32134-380f-599f-af28-217c89cb0198 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de dorpel van de tweede opening van de O.balustrade van het platform, geteld vanaf het N.; 0.47 m uit de buitenkant; 0.30 m uit de N.binnenzijde van de opening. 58.946 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/43e213a1-3918-5bb1-8622-a698b9de7ebc |
| station | 16 |
| xrd | 164315.2531 |
| yrd | 420073.0095 |
| 0117528a-f7fa-56ea-a654-e04d50380343 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1987 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de pijler op het platform van de toren. 59.550 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/43e213a1-3918-5bb1-8622-a698b9de7ebc |
| station | 17 |
| xrd | 164311.9171 |
| yrd | 420071.5471 |