RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 64682988-2901-57d6-b985-20b65b2026aa | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het opgaande metselwerk van het Z.deel van het N.galmgat in de W.torenmuur; 0.10 m uit de binnenzijde; 0.06 m boven de betonbalk (1964). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e1e479e-4f7a-5802-ab34-26d3c2391a94 |
| station | 13 |
| xrd | 176885.8808 |
| yrd | 406163.2346 |
| 73094e23-36d7-51e0-9c06-d4610d53a5dd | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van de pastorie; 0.66 m uit de W.muur; 1.34 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e1e479e-4f7a-5802-ab34-26d3c2391a94 |
| station | 14 |
| xrd | 176922.6961 |
| yrd | 406152.8675 |
| e6af9e67-8aed-51bc-9b79-a56f0a6ab395 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d16a4397-1052-54fd-98d8-18a0b1bcbc24 |
| station | 01 |
| xrd | 160561.7593 |
| yrd | 406986.3942 |
| 331ddf00-8f59-5cc4-bc27-5401feb442dd | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de Z.torenmuur; 0.28 m uit de W.kant; 1.95 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d16a4397-1052-54fd-98d8-18a0b1bcbc24 |
| station | 11 |
| xrd | 160557.3586 |
| yrd | 406983.2 |
| 0e7d9b03-0d37-5bd4-b8b7-9694520c3fcf | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.steunbeer van de O.kerkmuur; 0.22 m uit de O.kant; 1.23 m b.b.g.; 10.669 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d16a4397-1052-54fd-98d8-18a0b1bcbc24 |
| station | 12 |
| xrd | 160569.7377 |
| yrd | 406983.3204 |
| 86c37f30-dbce-59f1-948c-0740136ffeaa | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de W.torenmuur; 4.75 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d16a4397-1052-54fd-98d8-18a0b1bcbc24 |
| station | 13 |
| xrd | 160556.8309 |
| yrd | 406984.5563 |
| 2b40ddaf-a429-5687-9a8d-17d35d49784d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.balustrade; 1.53 m uit de Z.O.hoekpinakel; 0.21 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d16a4397-1052-54fd-98d8-18a0b1bcbc24 |
| station | 14 |
| xrd | 160562.0682 |
| yrd | 406983.0471 |
| f96ac1f8-e13e-59db-9035-f3457c2e80f0 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven de steunschoren. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88f146a5-e456-5cb9-99cf-4059ff7da50f |
| station | 01 |
| xrd | 170607.0296 |
| yrd | 408402.9123 |
| 6740ef28-d79f-58f7-ba8d-f71c034c6df6 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.00 m uit de Z.muur; 2.72 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88f146a5-e456-5cb9-99cf-4059ff7da50f |
| station | 11 |
| xrd | 170604.778 |
| yrd | 408401.5824 |
| 6bbabfd7-a4dc-56a8-9ff2-a51eca152ee1 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 0.37 m uit de Z.muur; 1.74 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88f146a5-e456-5cb9-99cf-4059ff7da50f |
| station | 12 |
| xrd | 170608.3527 |
| yrd | 408430.81 |