RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 86185a52-8f3b-55be-87ca-d3fec0bb913a | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | OH: 35.04 m b.b.g. (1982). Voet vlaggestok.Onbruikbaar (1999) |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a62cb0e1-7de8-5b86-bc52-7c2a9831127c |
| station | 01 |
| xrd | 177569.3839 |
| yrd | 417529.3967 |
| b529b39c-49f5-5f67-bedc-0068568dec1f | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van het hoofdgebouw, rechts van de ingang; 2.10 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a62cb0e1-7de8-5b86-bc52-7c2a9831127c |
| station | 11 |
| xrd | 177570.8896 |
| yrd | 417527.9795 |
| e3429dac-21ae-586a-8f0a-081c9b9c3dca | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.vlak van de Z.W.lycene van de Z.muur van de O.vleugel van het gebouw; 1.64 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a62cb0e1-7de8-5b86-bc52-7c2a9831127c |
| station | 12 |
| xrd | 177580.8139 |
| yrd | 417507.1849 |
| 6e496967-427d-5c0b-8705-84181ecbb4ec | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1985 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Hakkelbout in de Z.balustrade van het platform van de toren; 0.28 m uit de Z.O.binnenhoek. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 209 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a62cb0e1-7de8-5b86-bc52-7c2a9831127c |
| station | 13 |
| xrd | 177569.7059 |
| yrd | 417529.1358 |
| 5fea3a4e-c439-5d25-9450-7e75570ca8c7 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2010 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d93922d-5e7f-5030-a8f5-7b1f610a8386 |
| station | 01 |
| xrd | 178476.9624 |
| yrd | 424485.3637 |
| 1f6a96b8-540a-5c5e-81b9-e5fa0ca8e3c3 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2010 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.muur van het kasteel; 1.10 m boven de vloer van de brug; 0.85 m rechts van de poort.; 10.577 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d93922d-5e7f-5030-a8f5-7b1f610a8386 |
| station | 11 |
| xrd | 178490.3414 |
| yrd | 424476.4994 |
| b2a4ea5f-76cf-5c9a-9aaf-b5d91f01313f | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2010 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.torenmuur, links van het raam; 18.11 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d93922d-5e7f-5030-a8f5-7b1f610a8386 |
| station | 12 |
| xrd | 178478.0354 |
| yrd | 424483.2385 |
| 70aae7be-4468-58fd-b849-b7e31118d4eb | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1974 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Stift in de eikenhouten dorpel van het Z.O.raam in de spits (1974). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d93922d-5e7f-5030-a8f5-7b1f610a8386 |
| station | 13 |
| xrd | 178478.5795 |
| yrd | 424484.0037 |
| d635112a-20c6-5714-8565-8ad262ff6c2a | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Schroef met verticale boring in het midden van de Z.O.balustrade; 0.05 m uit de buitenkant.; 33.577 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 210 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d93922d-5e7f-5030-a8f5-7b1f610a8386 |
| station | 15 |
| xrd | 178478.4362 |
| yrd | 424484.1651 |
| 5aecfc27-3a97-56d0-a011-2eb056fe8be2 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 44.06 m b.b.g. (1982). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32a9f38e-90eb-55fc-aa43-355110b6a85c |
| station | 01 |
| xrd | 174900.5486 |
| yrd | 401603.9051 |