RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| d7739864-ed5b-55e7-aa45-9f76e90cdcca | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.kerkmuur; 11.67 m uit de torenmuur; 1.56 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8fe9ba7d-9cf7-5eb9-89d7-d3626c1d94c9 |
| station | 12 |
| xrd | 166395.6358 |
| yrd | 407245.8234 |
| cba8fc87-ba13-5000-b09c-ed93a17aee91 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/074739cf-7e75-5447-b2ce-c93faf64b537 |
| station | 01 |
| xrd | 160223.3543 |
| yrd | 412941.3122 |
| 1605ae1c-b9dc-51f7-bf02-bb1ca948d865 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 1.15 m uit de N.muur; 1.88 m b.b.g.; 8.567 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/074739cf-7e75-5447-b2ce-c93faf64b537 |
| station | 11 |
| xrd | 160220.6151 |
| yrd | 412946.8331 |
| dc1dc6ee-ed72-5ca1-8fdd-4a78234cfa3d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 0.81 m uit de Z.muur; 1.61 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/074739cf-7e75-5447-b2ce-c93faf64b537 |
| station | 12 |
| xrd | 160225.4632 |
| yrd | 412932.7644 |
| f8c19848-7956-5b2e-a7d0-97129b6da7db | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2bc5d05-9bf7-5688-94c9-c201f2a0c92f |
| station | 01 |
| xrd | 173636.7521 |
| yrd | 406137.9673 |
| 6499e939-20c3-5fa0-bcc4-69b3050c69c6 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.74 m rechts van de ingang; 1.07 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2bc5d05-9bf7-5688-94c9-c201f2a0c92f |
| station | 11 |
| xrd | 173632.0368 |
| yrd | 406135.8934 |
| 7a5ae57b-51cc-5dc2-8b96-adf5bb71edc8 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de betonvloer van de klokkenzolder; 1.92 m uit de W.zijde; 2.66 m uit de N.zijde. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2bc5d05-9bf7-5688-94c9-c201f2a0c92f |
| station | 12 |
| xrd | 173635.0249 |
| yrd | 406139.2382 |
| b77bb289-9410-5c79-babc-4c7c29fe4bb3 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de betonvloer van de klokkenzolder; 1.41 m uit de Z.zijde; 2.96 m uit de O.zijde. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2bc5d05-9bf7-5688-94c9-c201f2a0c92f |
| station | 13 |
| xrd | 173637.3572 |
| yrd | 406135.5746 |
| 18557192-2687-5a9f-83e7-ad1498685495 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van de doopkapel; 0.13 m uit de N.muur; 1.78 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2bc5d05-9bf7-5688-94c9-c201f2a0c92f |
| station | 14 |
| xrd | 173635.3394 |
| yrd | 406149.4757 |
| ef9a4098-0e79-554a-89bd-b6ef1d297065 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b541df8-a697-576d-91aa-ed8a04e190a4 |
| station | 01 |
| xrd | 168312.5736 |
| yrd | 405046.1709 |