RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7e19499f-ca26-5ddb-8c9a-57c9cbe8d921 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.kerkmuur; 1.89 m uit de N.O.muur; 2.35 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e26a26a6-6166-5d8e-a965-2eebf2ac5ed9 |
| station | 12 |
| xrd | 178623.5965 |
| yrd | 412421.5668 |
| d6e7e8fc-2359-542f-9fe7-d920273d56af | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 51.30 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/386a9c2c-9a68-5cd3-9e81-dbf0c0926a87 |
| station | 01 |
| xrd | 160163.7524 |
| yrd | 417129.3064 |
| fd8e0de5-cd92-5f50-baa5-473c691f3397 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 1.61 m uit de W.steunbeer; 4.32 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/386a9c2c-9a68-5cd3-9e81-dbf0c0926a87 |
| station | 11 |
| xrd | 160161.9087 |
| yrd | 417133.9229 |
| 8f71936c-52e1-5cb4-8034-736b86e2b6b0 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.67 m ten Z. van het portaal; 1.90 m b.b.g.; 8.378 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/386a9c2c-9a68-5cd3-9e81-dbf0c0926a87 |
| station | 12 |
| xrd | 160159.6404 |
| yrd | 417126.4265 |
| 2e94d67c-f71b-5c3d-aac4-2d623cd5ab51 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het huis ten Z. van de kerk; 0.26 m uit de W.muur; 1.31 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/386a9c2c-9a68-5cd3-9e81-dbf0c0926a87 |
| station | 13 |
| xrd | 160151.3932 |
| yrd | 417110.9285 |
| 12aafb79-372b-5b71-a632-4af94710210b | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1558859-feb9-5886-ba50-2e2c9b394d54 |
| station | 01 |
| xrd | 175427.0922 |
| yrd | 417556.0781 |
| 4e16515a-b7be-504a-8b7c-c91eb5875a9a | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1974 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de ezelsrug van het W.galmgat van de N.torenmuur; 0.15 m uit de buitenkant; 0.30 m uit het W.zijvlak. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1558859-feb9-5886-ba50-2e2c9b394d54 |
| station | 12 |
| xrd | 175426.519 |
| yrd | 417558.3811 |
| 577e9957-2eb5-5e5c-83d6-1f4e972e8ecf | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het portaal aan de N.kerkmuur; 0.70 m uit de O.muur; 1.47 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1558859-feb9-5886-ba50-2e2c9b394d54 |
| station | 13 |
| xrd | 175438.8659 |
| yrd | 417557.7836 |
| 1bbfe837-2425-5cb0-8a70-ab333d553431 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 1.33 m uit de W.muur; 1.11 m b.b.g.; 10.875 m N.A.P. (1997). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1558859-feb9-5886-ba50-2e2c9b394d54 |
| station | 14 |
| xrd | 175426.0943 |
| yrd | 417559.0873 |
| b779d036-e893-52c3-a97f-413fbb43f200 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff08f530-a7c5-5b23-b8db-78fb963866d8 |
| station | 01 |
| xrd | 177519.2488 |
| yrd | 421536.6483 |