RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 75ea0c8c-06c3-5dbb-83fe-f9ac79c86276 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Voet vlaggestok. |
| omschrint | OH: 42.87 m b.b.g. (1985). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d46066b-284e-554d-b7ce-cec07b09307d |
| station | 02 |
| xrd | 173342.8844 |
| yrd | 423382.5502 |
| 2428b85e-eeff-5402-8926-0e5a7df50036 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van de meest W.silo; 4.31 m uit de N.muur; 2.42 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d46066b-284e-554d-b7ce-cec07b09307d |
| station | 11 |
| xrd | 173341.7117 |
| yrd | 423423.1903 |
| d512ed83-33ba-5990-815f-c6c9b242fc89 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van het gebouw, Z. gelegen van de meest W.silo; 4.16 m uit de N.muur; 1.56 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d46066b-284e-554d-b7ce-cec07b09307d |
| station | 12 |
| xrd | 173308.9153 |
| yrd | 423388.1113 |
| d81bed7a-224d-5c31-a747-e17e6e6e4bfd | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 56.30 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b150055-e2cf-59eb-8945-36b84113414b |
| station | 01 |
| xrd | 165698.9234 |
| yrd | 400387.1785 |
| 22d4c56f-fad2-5a16-b128-0e85dc0704eb | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur, links van de ingang; 0.61 m uit de Z.muur; 3.28 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b150055-e2cf-59eb-8945-36b84113414b |
| station | 11 |
| xrd | 165702.4385 |
| yrd | 400386.2005 |
| a84abc11-81d8-5112-b923-a4d7a55ffcdc | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het N.O.vlak van de N.O.hoeksteunbeer van de kerk; 0.35 m uit de Z.O.kant; 1.65 m b.b.g.; 12.368 m N.A.P. (1997).= peilmerk |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b150055-e2cf-59eb-8945-36b84113414b |
| station | 12 |
| xrd | 165694.3985 |
| yrd | 400392.7041 |
| 09facc4c-2754-5ec3-a184-270fda57109b | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/140c1c24-59b5-5819-b23d-c8afef86ba37 |
| station | 12 |
| xrd | 170716.4824 |
| yrd | 411383.8721 |
| 0ddf5b93-6571-5304-90a5-0c7cac4303e4 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1899 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1899). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/140c1c24-59b5-5819-b23d-c8afef86ba37 |
| station | 13 |
| xrd | 170712.6341 |
| yrd | 411409.1877 |
| 4af80d8e-9dae-5506-8432-cfc5d7d51f16 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e26a26a6-6166-5d8e-a965-2eebf2ac5ed9 |
| station | 01 |
| xrd | 178636.7625 |
| yrd | 412399.3013 |
| a84f959e-8f4f-5f8a-8f0c-08a4e601cc18 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.muur van de kerk; 4.08 m uit de Z.W.muur; 3.00 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e26a26a6-6166-5d8e-a965-2eebf2ac5ed9 |
| station | 11 |
| xrd | 178616.8685 |
| yrd | 412415.1879 |