RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| aaa4235a-deaa-5a4a-a9a4-a4234884cce0 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout ongeveer in het midden van de ronde abscis; 2.55 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a47fa7a2-f8e4-5f5d-91f7-efd49fe69243 |
| station | 11 |
| xrd | 155464.283 |
| yrd | 423063.7962 |
| afdcee8e-6020-5f0a-ac0b-45b3f6e0f353 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1974 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z. hoge deel van de O.borstwering; 0.08 m uit de N.kant; 0.08 m uit de W.kant.; vastl 2 = 12 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a47fa7a2-f8e4-5f5d-91f7-efd49fe69243 |
| station | 12 |
| xrd | 155460.2839 |
| yrd | 423060.4484 |
| a81f82e9-4233-584a-bf0f-0fa2aed2fe9a | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van de N.bijbouw van de kerk; 0.87 m uit de N.muur; 2.08 m b.b.g.; 6.676 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a47fa7a2-f8e4-5f5d-91f7-efd49fe69243 |
| station | 13 |
| xrd | 155460.9556 |
| yrd | 423087.8489 |
| b07a7219-0c54-5cce-a10c-5a98dfc47579 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 30.27 m b.b.g.; 28.67 m boven 11 (1988).stang b. mak. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/52eb352f-8d32-5d68-849e-65939ffd8f66 |
| station | 01 |
| xrd | 152095.8219 |
| yrd | 423442.6389 |
| e6db4d85-89f7-5b88-8a1b-1c0d40df80de | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.38 m uit de W.muur; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/52eb352f-8d32-5d68-849e-65939ffd8f66 |
| station | 11 |
| xrd | 152093.9552 |
| yrd | 423440.3841 |
| 8b367c20-274d-51e4-add1-9aaa59d9e479 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.21 m uit de N.W.kant; 1.47 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/52eb352f-8d32-5d68-849e-65939ffd8f66 |
| station | 12 |
| xrd | 152098.7433 |
| yrd | 423437.232 |
| 7929e578-ff2c-5d05-afd8-4858a7310374 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 38.52 m N.A.P. (1988).stang b.bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bec838d1-14d8-5552-bfc3-719713cb127a |
| station | 01 |
| xrd | 152192.1388 |
| yrd | 424919.8575 |
| 22e0bf7c-9478-56cb-ae44-e7a7d9eed2a5 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.hoeksteunbeer van de kerk; 0.09 m uit de N.O.kant; 1.94 m b.b.g.; 7.059 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bec838d1-14d8-5552-bfc3-719713cb127a |
| station | 11 |
| xrd | 152209.7415 |
| yrd | 424917.4794 |
| 86db6faf-2d4b-55c3-9500-cae59c3da7da | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.22 m uit de W.kant; 2.24 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bec838d1-14d8-5552-bfc3-719713cb127a |
| station | 12 |
| xrd | 152196.9321 |
| yrd | 424915.2464 |
| d1c6ab6e-7f57-5cd1-9242-3f2bee3abd3d | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a40e8d5-38f6-595d-b996-8d7c82185aa3 |
| station | 01 |
| xrd | 157223.3761 |
| yrd | 408207.8102 |