RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 522d761c-4379-54d3-bfdc-2bb5e0d67a47 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 1.37 m uit de N.muur; 1.30 m b.b.g. 5.887 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/33434a5c-eff6-5196-b36b-91fe0f36a7c9 |
| station | 12 |
| xrd | 149333.4449 |
| yrd | 420107.9929 |
| 3af7b889-7c93-5de2-a610-df5e82d2f5d6 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.30 m o.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ddf8b02b-deac-5a5e-8179-f92137bea66e |
| station | 11 |
| xrd | 153462.0395 |
| yrd | 420472.3573 |
| 80ff3b61-64c1-5066-9cbd-42663406f85e | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Betontegel met bronzen bout; 2.38 m ten N. van de steen; 0.95 m uit de kant verharding; 0.40 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ddf8b02b-deac-5a5e-8179-f92137bea66e |
| station | 12 |
| xrd | 153462.6226 |
| yrd | 420474.6647 |
| b9511226-693c-5629-8011-e7d80bf4f4a1 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | Spits verplaatst. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8a58f06b-bf18-52fc-ad09-ab997a490f2d |
| station | 02 |
| xrd | 151691.5077 |
| yrd | 422213.3041 |
| 8638042d-9e73-5ffc-a706-a9c3f2d0bffa | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 1.29 m uit de N.W.steunbeer; 3.80 m b.b.g.; 12.084 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8a58f06b-bf18-52fc-ad09-ab997a490f2d |
| station | 11 |
| xrd | 151690.9577 |
| yrd | 422216.3638 |
| 0bf39338-f3e3-5308-a96b-6224e9e6b8e4 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer van de N.dwarsbeuk van de kerk; 0.32 m uit de W.kant; 1.50 m b.b.g.; 9.616 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8a58f06b-bf18-52fc-ad09-ab997a490f2d |
| station | 12 |
| xrd | 151706.0719 |
| yrd | 422222.194 |
| af28eea4-c491-52e2-8760-25ec4b0a9351 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 39.73 m N.A.P. (1988).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f4d4d125-3daa-5848-b204-1d5145a5b842 |
| station | 01 |
| xrd | 143105.2715 |
| yrd | 424873.873 |
| 4e58c82a-7d36-5111-ac8b-1f6e88dac6af | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.36 m uit de O.hoeksteunbeer; 3.37 m b.b.g.; 11.259 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f4d4d125-3daa-5848-b204-1d5145a5b842 |
| station | 11 |
| xrd | 143105.4638 |
| yrd | 424867.0092 |
| 9c27cdde-9afc-59b9-89a1-5ab494614dff | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.hoeksteunbeer van de Z.kerkmuur; 0.28 m uit de N.W.kant; 3.07 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f4d4d125-3daa-5848-b204-1d5145a5b842 |
| station | 12 |
| xrd | 143087.5604 |
| yrd | 424867.2823 |
| f203612d-1409-5d83-a0c9-1ee6075933d5 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | OH:29.55 m N.A.P. (1988).voet stang |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a47fa7a2-f8e4-5f5d-91f7-efd49fe69243 |
| station | 01 |
| xrd | 155456.5376 |
| yrd | 423064.5302 |