RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 06e46405-e0ec-549a-be2b-02c01d757559 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.kerkmuur, 0.77 m uit de O.muur; 1.79 m b.b.g.; 9.191 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a40e8d5-38f6-595d-b996-8d7c82185aa3 |
| station | 11 |
| xrd | 157205.6867 |
| yrd | 408237.3411 |
| 5fd551ad-99eb-56b2-9466-88496b02ac9a | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van de kapel; 0.28 m uit de O.muur; 1.48 m boven de stoep.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a40e8d5-38f6-595d-b996-8d7c82185aa3 |
| station | 12 |
| xrd | 157194.8579 |
| yrd | 408230.9474 |
| d59a97b2-495f-52d4-b42c-534ec2bf543a | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b213a207-565e-5022-8c38-87c8d1aba7bb |
| station | 01 |
| xrd | 141048.3276 |
| yrd | 416096.9114 |
| 3caff39f-36e2-5864-9960-68256094a344 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.kerkmuur; 0.50 m uit de N.O.kerkmuur; 1.55 m b.b.g.; 4.789 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b213a207-565e-5022-8c38-87c8d1aba7bb |
| station | 11 |
| xrd | 141045.5765 |
| yrd | 416108.3801 |
| 891b905a-dd58-5ba5-b1ce-f7f50d0f935a | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.muur van de sacristie; 0.51 m uit de N.W.muur; 1.46 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b213a207-565e-5022-8c38-87c8d1aba7bb |
| station | 12 |
| xrd | 141063.0653 |
| yrd | 416101.2697 |
| c8877fe2-7441-520a-b558-bc5c0c9af3c6 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 71.77 m b.b.g.; 70.26 m boven 11 (1988).Voet stang |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/af2858e8-4c62-5017-b86b-e8bf25eb38c8 |
| station | 01 |
| xrd | 143679.724 |
| yrd | 412079.8468 |
| 90c77810-ac1f-5c6c-9145-686871956286 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W. torenmuur; 0.55 m uit de N.kant; 1.40 b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/af2858e8-4c62-5017-b86b-e8bf25eb38c8 |
| station | 11 |
| xrd | 143674.0343 |
| yrd | 412083.2252 |
| 5b5d426c-265f-52f3-9cd8-a5050a2c8527 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W. muur van de dwarsbeuk; 0.41 m uit de N.kant; 1.63 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/af2858e8-4c62-5017-b86b-e8bf25eb38c8 |
| station | 12 |
| xrd | 143663.4818 |
| yrd | 412045.2979 |
| 10cbfccf-782b-5adb-a4e4-2dd65ce289c1 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de boerderij; 0.37 m links van de deur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | 7.516 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4405605-f3db-53d2-b820-e536f34c3b2c |
| station | 11 |
| xrd | 141517.7302 |
| yrd | 407597.7302 |
| 3e6861e3-498e-591d-b027-6a2c2296d766 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. 5.501 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4405605-f3db-53d2-b820-e536f34c3b2c |
| station | 12 |
| xrd | 141539.3848 |
| yrd | 407590.3898 |