RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| ed90bb17-7afa-5e3d-8cfc-e2a4790aece0 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van de schuur; 0.68 m rechts van de grote deur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | 5.361 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3ae80d0c-3a01-5a50-b805-40044e89e892 |
| station | 11 |
| xrd | 142511.3424 |
| yrd | 409438.2736 |
| 7125ebfc-7ae6-5cfd-9131-c188178d641a | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.45 m o.b.g. 3.301 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3ae80d0c-3a01-5a50-b805-40044e89e892 |
| station | 12 |
| xrd | 142511.6616 |
| yrd | 409413.5956 |
| ce054d89-3ade-5d4b-967d-c12ec085ecd0 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis; 0.42 m uit de N.O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 7.460 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b24e8f78-86a5-5787-8267-2d9c82943a3d |
| station | 11 |
| xrd | 157658.2816 |
| yrd | 411144.2543 |
| 6b9ec3c2-0981-5856-a1bd-995c3b6d7260 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van de schuur aan het huis, Werststeeg 54a; 0.21 m uit de Z.W.muur; 1.36 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b24e8f78-86a5-5787-8267-2d9c82943a3d |
| station | 12 |
| xrd | 157703.043 |
| yrd | 411114.5148 |
| 3079fd27-8581-54c7-b497-842c066097ff | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/df9a2828-8eaa-53a2-aede-b87ddd0353e6 |
| station | 01 |
| xrd | 154910.8418 |
| yrd | 410604.1214 |
| 30fbd819-ab98-5ed2-ba58-7b33f0085bd6 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.torenmuur; 0.50 m uit de Z.muur; 1.55 m b.b.g.; 8.418 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/df9a2828-8eaa-53a2-aede-b87ddd0353e6 |
| station | 11 |
| xrd | 154908.4152 |
| yrd | 410602.6362 |
| ebc53ce7-e22f-548f-bfac-300870436321 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer van de N.kerkmuur; 0.29 m uit de W.kant; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/df9a2828-8eaa-53a2-aede-b87ddd0353e6 |
| station | 12 |
| xrd | 154920.3383 |
| yrd | 410608.3016 |
| 556d7763-826e-525b-8492-ff6d213d1978 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 51.6862 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 25 07,39998 |
| maand | 04 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 045D0349. |
| omschrint | |
| peilmerk | 045D0349 |
| phi | 51 35 56,19126 |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/db22b3a9-b35e-5903-b62f-d0b2edf776b4 |
| station | 14 |
| xrd | 157184.0005 |
| yrd | 401116.5846 |
| 79fb35b7-2bf9-5eea-8194-c6d816c55e66 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045D0350. |
| peilmerk | 045D0350 |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/db22b3a9-b35e-5903-b62f-d0b2edf776b4 |
| station | 15 |
| xrd | 157280 |
| yrd | 401130 |
| c919b018-a7b2-5eb1-974c-37c5221f67c5 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045D0338. |
| peilmerk | 045D0338 |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/db22b3a9-b35e-5903-b62f-d0b2edf776b4 |
| station | 16 |
| xrd | 157420 |
| yrd | 401480 |