RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6d2eac76-bbed-57d4-be0a-e74d1068f8f5 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, rechts van de ingang; 0.88 m links van het Z.W.contrefort; 2.32 m b.b.g. 19.479 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8357acf4-db3a-592f-b708-65ecfad9d52e |
| station | 12 |
| xrd | 182373.3745 |
| yrd | 410925.1342 |
| 899593e9-101a-5d54-8a49-22184cbc78f8 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het midden van de tweede steunbeer van de Z.kerkmuur, geteld vanaf het W.; 2.68 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8357acf4-db3a-592f-b708-65ecfad9d52e |
| station | 15 |
| xrd | 182383.5889 |
| yrd | 410911.9152 |
| 0cee9f62-9a2f-5894-8d02-9036222bef98 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/794b7f90-203e-5791-9518-c857b7b98ba5 |
| station | 01 |
| xrd | 187869.3759 |
| yrd | 411301.5757 |
| a2bd73dd-dd5e-5717-a560-0db48829eebb | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout ongeveer in het midden van de Z.hoeksteunbeer van de O.torenmuur; 2.90 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/794b7f90-203e-5791-9518-c857b7b98ba5 |
| station | 11 |
| xrd | 187871.4824 |
| yrd | 411296.8667 |
| 2ce5f40b-28ac-51f0-a44e-fe90c93220df | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.hoeksteunbeer van de doopkapel; 1.41 m b.b.g. 13.046 m N.A.P. (GPS) (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/794b7f90-203e-5791-9518-c857b7b98ba5 |
| station | 12 |
| xrd | 187882.9416 |
| yrd | 411301.947 |
| 8053e01b-0d95-5986-b03e-1a390b056ad7 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b0ab1c1-005e-58e5-b670-8f2a25d07f31 |
| station | 12 |
| xrd | 191757.978 |
| yrd | 417680.8699 |
| cef7d81f-79f7-55bb-a50c-f42e3d69c17a | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1967 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder steen R.D.; 1.50 m b.b.g. (1967). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b0ab1c1-005e-58e5-b670-8f2a25d07f31 |
| station | 13 |
| xrd | 191757.9815 |
| yrd | 417680.8676 |
| d03ecbd6-4d4f-5638-9772-1f3d6a62bb76 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | As van de brandtoren onder de omloop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6537e131-4f2c-5e5c-a6c2-2b1a051fd14a |
| station | 02 |
| xrd | 194525.003 |
| yrd | 417349.3063 |
| b07f6b19-099a-5f24-919e-cc9ecebd8733 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.gedeelte van de ronde betonnen toren; 1.97 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6537e131-4f2c-5e5c-a6c2-2b1a051fd14a |
| station | 11 |
| xrd | 194525.996 |
| yrd | 417348.8066 |
| 446b3cf1-7d2e-5f8c-ba32-f10e0916a0b8 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | T.P.steen nr 11; granieten steen ten Z.O. van de toren, ongeveer 3.50 m uit de voet van de toren; 0.10 m b.b.g.; T.P. steen nr.11. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6537e131-4f2c-5e5c-a6c2-2b1a051fd14a |
| station | 13 |
| xrd | 194527.9732 |
| yrd | 417345.7455 |