RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 59ff784e-15ad-5ecf-9230-e73f19494fed | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 5.28 m uit de O.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | 20.578 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b6a32150-ba40-5c61-aad1-68768b83cfd6 |
| station | 14 |
| xrd | 188684.904 |
| yrd | 419941.7789 |
| eb3fe7ec-e75d-5697-a5f3-4f2db024b7e8 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1f57393-6805-585b-bd75-9468103bbeaa |
| station | 01 |
| xrd | 195285.559 |
| yrd | 420795.7613 |
| 5d572395-9f45-5c76-8ae5-2f7bc417aa6f | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.lycene van de Z.portaalmuur van de kerk; 0.27 m uit de O.kant; 1.40 m b.b.g.; 18.829 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1f57393-6805-585b-bd75-9468103bbeaa |
| station | 11 |
| xrd | 195281.0322 |
| yrd | 420790.7091 |
| 2c7d9bbc-aac3-51b8-a52c-eadfc42aa07d | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1973 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van de W.uitbouw van het pand Plakseweg 1 in Groesbeek; 0.56 m uit de W.muur; 1.30 m b.b.g.; vastl. 2 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1f57393-6805-585b-bd75-9468103bbeaa |
| station | 12 |
| xrd | 195210.3498 |
| yrd | 420724.3939 |
| 9876128c-4906-555c-ac18-e577c46b85b1 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35ce1276-4245-5746-a3b9-f726cd73ed4e |
| station | 01 |
| xrd | 195003.6685 |
| yrd | 424576.841 |
| 686968b6-5f0e-5604-a40c-1a15170d48b3 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | IJzeren T.P.bout in de Z.kerkmuur; 2.32 m uit de W.muur; 0.80 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35ce1276-4245-5746-a3b9-f726cd73ed4e |
| station | 12 |
| xrd | 195007.0904 |
| yrd | 424572.2336 |
| a7beaf43-673e-535c-8ff9-1d17a43ff6a1 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de aanbouw van de kerk; 2.44 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35ce1276-4245-5746-a3b9-f726cd73ed4e |
| station | 13 |
| xrd | 195022.15 |
| yrd | 424565.6817 |
| fcb38c82-00b8-5eb2-b245-91b69a8b5270 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/82504421-de31-54cf-b2ae-fb7baed4f1d1 |
| station | 01 |
| xrd | 191801.1878 |
| yrd | 401518.5826 |
| 26bb84e2-cdea-5f9f-9471-784e3936fae5 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.muur van het voormalig klooster; 10.95 m uit de N.W.muur; 3.75 m b.b.g.; 22.952 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/82504421-de31-54cf-b2ae-fb7baed4f1d1 |
| station | 11 |
| xrd | 191784.8162 |
| yrd | 401494.7558 |
| dd3d4be0-05f0-5734-bfd3-b200f868543f | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.muur van het voormalig klooster; 0.77 m uit de Z.O.muur; 2.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/82504421-de31-54cf-b2ae-fb7baed4f1d1 |
| station | 12 |
| xrd | 191791.5144 |
| yrd | 401484.3039 |