RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 1b58ac24-5b92-536e-87dc-f8c75ce2d55f | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de betonvoet ten N.O. van de brandtoren; 0.10 m uit de N.O.kant; 0.10 m uit de Z.O.kant.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e48f03f2-0780-5f63-a04a-0b0b94765a31 |
| station | 13 |
| xrd | 190516.0176 |
| yrd | 421433.7568 |
| 7c69374a-eaef-595c-aa36-467b25c8e4ef | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van het gebouw nr.1; 0.81 m uit de Z.muur; 1.65 m b.b.g. |
| omschrint | 29.371 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/294c6846-a24a-538b-850f-094bc41d853a |
| station | 11 |
| xrd | 189062.2675 |
| yrd | 423392.7038 |
| 5edd8865-2129-56b8-a0a3-ac2328b9c04f | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van het gebouw nr.1; 3.61 m uit de N.muur; 1.65 m b.b.g.; 29.363 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/294c6846-a24a-538b-850f-094bc41d853a |
| station | 12 |
| xrd | 189045.3682 |
| yrd | 423422.0549 |
| 1c9c427c-605f-5017-a19e-f0e4b0b814b5 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 046A0237. |
| peilmerk | 046A0237 |
| phi | |
| punt | 336 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/07e52e9f-8f43-56d4-beda-2172483a9a1c |
| station | 13 |
| xrd | 189040 |
| yrd | 412580 |
| 718c3e75-a5c0-5f55-8fd0-1999f684dbe4 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 046C0169. |
| peilmerk | 046C0169 |
| phi | |
| punt | 336 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/07e52e9f-8f43-56d4-beda-2172483a9a1c |
| station | 14 |
| xrd | 188900 |
| yrd | 412500 |
| 5bcc192f-ce28-51a3-92ca-138bdabb3121 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 61.7033 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 52 49,54746 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de N.betonrand van het O.landhoofd van het viaduct; 0.18 m uit de N.kant; 0.23 m uit de O.kant. Identiek aan peilmerk 046A0236. |
| omschrint | |
| peilmerk | 046A0236 |
| phi | 51 42 04,28451 |
| punt | 336 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/07e52e9f-8f43-56d4-beda-2172483a9a1c |
| station | 15 |
| xrd | 189096.3616 |
| yrd | 412607.1675 |
| df91f3e9-636f-52e7-87b0-3e00c76e49f1 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis; 0.10 m uit de N.O.muur; 1.12 m b.g.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e24e508b-f6aa-5c83-b34b-c2e4849254c6 |
| station | 11 |
| xrd | 185316.1239 |
| yrd | 423003.9305 |
| 06b415b0-53fa-5fe7-aabd-ac6b671b2a53 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis; 0.10 m uit de Z.W.muur; 1.22 m b.g.g.; 10.584 m N.A.P. (1993).NIEUW |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e24e508b-f6aa-5c83-b34b-c2e4849254c6 |
| station | 12 |
| xrd | 185301.7822 |
| yrd | 422992.9122 |
| 2191dd89-1e1e-56be-9961-81080d38e071 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.vlak van de bloembak voor het huis; 0.21 m uit de W.hoek; 0.28 m b.b.g.; 18.500 m N.A.P. (GPS) (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6c5b6c5f-dae0-5915-96c0-229e3e6965bb |
| station | 11 |
| xrd | 187307.1607 |
| yrd | 423392.6512 |
| 33b5e0d4-bb9c-536e-ba89-05081af21681 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van de stal; 0.10 m uit de O.muur; 1.05 m b.b.g. |
| omschrint | 19.266 m N.A.P. (GPS) (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6c5b6c5f-dae0-5915-96c0-229e3e6965bb |
| station | 12 |
| xrd | 187341.4685 |
| yrd | 423401.6756 |