RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 713b273e-2e60-5c9b-958c-61f647c43635 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van de schuur; 2.52 m uit de O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 25.062 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 401 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff84ed5f-e01b-5925-a605-56b8d380821e |
| station | 11 |
| xrd | 182770.5967 |
| yrd | 400657.362 |
| 62306fce-a0da-54d0-a1e6-0fad9a28fde3 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van het huis; 0.32 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 22.548 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 403 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6250319a-a339-573a-baee-a01aace22cbd |
| station | 11 |
| xrd | 183828.1347 |
| yrd | 404490.9732 |
| 025f03a5-7694-56ee-93a9-7dd68a25f852 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van de boerderij; 0.61 m uit de O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 404 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1d751e75-b914-5cc2-a981-51d3c07f7e4b |
| station | 11 |
| xrd | 187748.4321 |
| yrd | 406526.7419 |
| 2cd8383c-99bb-5313-83d6-6dbb5e915ea2 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.0 m b.b.g. |
| omschrint | 12.777 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2814bf2d-6237-5e9f-b94b-a98898a1da8c |
| station | 13 |
| xrd | 199014.8641 |
| yrd | 402964.5699 |
| 44fbdd03-74e9-5850-98eb-c8f44ed01e6a | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van de boerderij; 2.17 m uit de Z.O.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/08c367ef-e076-5245-896e-22d6d6ab2bdb |
| station | 11 |
| xrd | 195777.364 |
| yrd | 400124.743 |
| b3f4536e-4b24-5a39-b490-05407587a376 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het café; 0.32 m uit de Z.muur; 1.10 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/689f3fa3-9cda-5ae2-94fd-9ab6bca4729d |
| station | 11 |
| xrd | 195387.456 |
| yrd | 403187.333 |
| 75e36455-270a-5bce-92e5-19df02efac82 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 2.54 m uit de N.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2ce1d9e-0943-5117-b3ec-f960ea3364ba |
| station | 11 |
| xrd | 196533.89 |
| yrd | 401583.173 |
| 6aa567ad-04df-5057-957f-e875bda8219c | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.73 m uit de Z.W.muur; 1.12 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a7df765d-f925-5a93-8530-cf5d3dfd26a7 |
| station | 11 |
| xrd | 191140.35 |
| yrd | 403880.807 |
| 2f3e5ac8-9fc0-58df-9297-7d1efab60f1e | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 1.10 m o.b.g. (1984).TEGEL O.ST. R.D./STEEN IS WEG |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 527 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c8870aa-29c7-5d4e-84b6-f9cd3fdb3590 |
| station | 12 |
| xrd | 190944.8869 |
| yrd | 417241.6388 |
| 10c73dc8-f0ba-5105-a3b1-3251dfa071f1 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in het bovenvlak van de Z.W.hoek van de schuur ten N. van 'Huize Middelaer'; 0.10 m uit de Z.kant; 0.11 m uit de kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 527 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c8870aa-29c7-5d4e-84b6-f9cd3fdb3590 |
| station | 13 |
| xrd | 190982.5907 |
| yrd | 417191.7685 |