RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 383944b2-23d3-57d7-8974-19ca800aae26 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.betonvoet van de hoogspanningsmast; 0.74 m uit de N.W.kant; 9.23 m uit de Z.W.kant van de Z.W.mastvoet. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2faf9f5d-48be-56b0-a352-215627d911a9 |
| station | 11 |
| xrd | 183615.278 |
| yrd | 418106.344 |
| c7009d9c-6ac7-5d9b-9103-64d7a375a0c1 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.betonvoet; 0.27 m uit de hoek van de mastvoet; 9.31 m uit de hoek van de N.O.mastvoet. |
| omschrint | = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/62810309-d6d3-5f4f-bae2-b6b48739e79c |
| station | 11 |
| xrd | 183631.628 |
| yrd | 415154.474 |
| 82677bf0-c501-5800-b488-30b402458ef7 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van de trafo; 2.98 m uit de Z.O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 533 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2aca9272-543f-5650-9e9f-8ec106e08a51 |
| station | 11 |
| xrd | 189366.83 |
| yrd | 413918.181 |
| 5c5f10f9-bbba-55d8-9e89-b9adbe72e925 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.24 m uit de W.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 534 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3ceae206-7a72-5bd5-9a16-8f766d1d1cf2 |
| station | 11 |
| xrd | 184379.314 |
| yrd | 412253.329 |
| 72f2d32f-5118-55b1-8df1-67e3a01e8bdd | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de betonnen loopbrug; 5.71 m uit de Z.W.kant; 0.80 m uit de Z.O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c9d46ba6-5f6c-548d-9227-c770131f3164 |
| station | 11 |
| xrd | 180987.453 |
| yrd | 414431.649 |
| 95cadb61-a654-59a4-b89b-83205052fc7a | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.16 m uit de Z.W.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 537 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/79abe49a-6fab-5d0b-9d3c-e8d6193f3efb |
| station | 11 |
| xrd | 181085.53 |
| yrd | 408458.135 |
| c280d3b9-0149-5a8f-aad4-9bf1770b757f | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 5.71 m uit de O.muur; 1.00 m b.b.g. |
| omschrint | 20.745 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 539 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d349cd6-38fc-5700-8d72-4bb3711f2105 |
| station | 11 |
| xrd | 182056.782 |
| yrd | 406315.599 |
| ba660ee3-c16e-5a72-b218-bd2cc9453e13 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van de schuur; 3.53 m uit de N.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/92498d5d-5bf2-56c4-bc7d-7b1d78c5cee0 |
| station | 11 |
| xrd | 185451.024 |
| yrd | 405797.519 |
| 5463fb71-6698-5ded-a773-cb514da38366 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de boerderij; 0.33 m uit de N.muur; 0.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/96fb5a47-d5fa-5e7e-a4a8-7b7aef64de0a |
| station | 11 |
| xrd | 182232.627 |
| yrd | 403063.23 |
| 94237308-1673-51b3-b85e-b17d6269c627 | |
|---|---|
| blad | 469 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van het huis; 0.49 m uit de N.W.muur; 1.15 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 542 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6a87a96f-88db-597d-ac4a-90a8254812e9 |
| station | 11 |
| xrd | 180576.519 |
| yrd | 418118.843 |