RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 495510e5-43e8-55d5-9c77-c86dfab171a8 | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de voet van het kustlicht; 0.09 m uit de N.deurstijl; 0.03 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fe782e08-b491-5fb9-87cc-d0fd93fe3d2d |
| station | 14 |
| xrd | 19708.7097 |
| yrd | 396379.7372 |
| ccdaff19-c417-5696-9a41-f5c9f31316df | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 60.54 m b.b.g.; 59.11 m boven 20 (1995).Stang b. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 01 |
| xrd | 52818.2031 |
| yrd | 390962.3393 |
| 6399ca68-c935-552a-bef6-5f71ee730b72 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1975 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.nis van de Z.torenmuur; 0.49 m uit het O.vlak; 16.93 m boven peilmerk (1896). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 11 |
| xrd | 52818.9652 |
| yrd | 390959.1714 |
| e021c9e2-0a5a-5fbf-b5e6-ca3faf29b0ce | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, rechts van de ingang; 0.31 m links van de Z.W.steunbeer; 1.49 m b.b.g.; 4.548 m N.A.P. (1983). (= peilmerk 0186). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 16 |
| xrd | 52813.2897 |
| yrd | 390959.5218 |
| 7d60b83a-4865-5d31-8f25-6b4a1893b92d | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1963 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de O.balustrade van de hoogste omgang; 2.22 m uit de Z.O.pinakel; 0.30 m uit binnenkant (1963).vastl. 7 > 17 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 17 |
| xrd | 52822.0389 |
| yrd | 390961.1156 |
| 9651a3c6-af5e-5239-9e93-8472628a41f9 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1981 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de W.balustrade van de hoogste omgang; 0.73 m uit de Z.W.pinakel; 0.14 m uit binnenkant (1981). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 18 |
| xrd | 52814.1746 |
| yrd | 390960.1474 |
| e090c7f4-8f34-504c-9f3f-36b0e5e7d723 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1975 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van het W.gedeelte van de balustrade van het Z.balkon; 0.95 m uit de middenpijler; 0.08 m uit de binnenkant (1975). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 19 |
| xrd | 52816.7088 |
| yrd | 390958.6344 |
| 5291661c-1326-572c-9443-743ddfd5045e | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.hoeksteunbeer van de kerk; 0.45 m uit de N.W.kant; 1.43 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89f29c3e-ca1d-5b9c-94c5-e728892cdde5 |
| station | 20 |
| xrd | 52821.277 |
| yrd | 390954.8039 |
| d645decf-a6c5-5a1c-a0d1-e50997c58807 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 52.92 m N.A.P. (1995).Stang b knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1c032b39-dc92-5be4-bb0c-6f2b9621ce82 |
| station | 01 |
| xrd | 58958.4676 |
| yrd | 376621.0553 |
| 1ee7588b-0153-5298-84f5-18fdb3cb23c2 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de O.torenmuur; 1.68 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1c032b39-dc92-5be4-bb0c-6f2b9621ce82 |
| station | 11 |
| xrd | 58962.4887 |
| yrd | 376622.6827 |