RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 445bdbee-1ebe-50f2-baae-257bc25ccb0e | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van het hotel; 0.27 m uit de W.muur; 0.59 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f02364e9-e504-5c14-acf1-a95a5ca30aa2 |
| station | 15 |
| xrd | 15328.5876 |
| yrd | 378321.6494 |
| 1f8a26c5-f5e6-5d25-b6a3-606d7579e384 | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het hotel; 0.34 m uit de O.muur; 0.77 m b.b.g.; 10.832 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f02364e9-e504-5c14-acf1-a95a5ca30aa2 |
| station | 16 |
| xrd | 15350.8501 |
| yrd | 378335.3286 |
| 08d2ace2-3364-5bfe-85d2-0dfbf41d940a | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang onder knop. |
| omschrint | OH: 41.40 m b.b.g.; 39.59 m boven 11 (1987).Stang o. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e5cdbc82-5164-5212-b069-b60d5ca94776 |
| station | 01 |
| xrd | 9017.7528 |
| yrd | 375648.1752 |
| 13ab1eb8-936e-56a9-a971-d467f0a170cc | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.sacristiemuur; 1.28 m uit de N.W.muur; 1.81 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e5cdbc82-5164-5212-b069-b60d5ca94776 |
| station | 11 |
| xrd | 9037.0566 |
| yrd | 375665.7599 |
| 42f1ebe6-cc60-579d-b122-77261ca9fd1e | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 1.69 m uit de O.muur; 1.62 m b.b.g.; gevel waar 11 in zit scheurt en verzakt (1996.). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8b757e20-af8d-5d06-84e1-c292e25b8f49 |
| station | 11 |
| xrd | 15520.271 |
| yrd | 375004.2136 |
| cb009bd2-9344-519e-aeaf-8210f42eb4f8 | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Bronzen bout in de tweede steunbeer van de O.kerkmuur, geteld vanaf het N.; 0.25 m uit de N.kant; 1.90 m b.b.g. |
| omschrint | 4.836 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8b757e20-af8d-5d06-84e1-c292e25b8f49 |
| station | 12 |
| xrd | 15525.5368 |
| yrd | 375015.0878 |
| 25e52cdb-473a-56e6-88f2-b72bfbb0655a | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9f6059f6-7310-529c-b10b-aac203acd52a |
| station | 01 |
| xrd | 17226.8642 |
| yrd | 377346.1362 |
| 5836b007-8c47-5b72-b1ff-48e6b8e2e0d3 | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.46 m uit de N.muur; 1.92 m b.b.g.; 4.057 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9f6059f6-7310-529c-b10b-aac203acd52a |
| station | 11 |
| xrd | 17225.0463 |
| yrd | 377345.9977 |
| c59dc491-6760-51ec-b2d5-a719d0af3ec0 | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W. kerkmuur; 0.49 m uit N.kant; 1.95 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9f6059f6-7310-529c-b10b-aac203acd52a |
| station | 12 |
| xrd | 17221.9991 |
| yrd | 377355.3755 |
| cfb1c71b-2bf3-57f2-841d-58bbf1ad020d | |
|---|---|
| blad | 470 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven walmbol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fe782e08-b491-5fb9-87cc-d0fd93fe3d2d |
| station | 01 |
| xrd | 19706.4921 |
| yrd | 396379.4492 |