RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 54080a1e-259c-5143-ace3-7323b3027f50 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest Z.steunbeer van de O.kerkmuur; 0.26 m uit de Z.kant; 2.17 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/607374bd-dbf1-5e1a-bb2b-787a1801c146 |
| station | 11 |
| xrd | 41385.7698 |
| yrd | 390660.2852 |
| c8da1587-afaf-5543-942d-0be8729f297a | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.43 m uit de Z.O.muur; 1.72 m b.b.g.; 3.538 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/607374bd-dbf1-5e1a-bb2b-787a1801c146 |
| station | 12 |
| xrd | 41383.8087 |
| yrd | 390656.4832 |
| a320bee4-7150-5b6e-8d18-4c1b00b9ad10 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 39.01 m b.b.g.; 37.44 m boven 11 (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb33aa2d-4bcd-5650-95d8-58b62a296719 |
| station | 01 |
| xrd | 57622.8629 |
| yrd | 392863.0729 |
| 958b8558-6a66-52ac-a1ed-1739b5f8f386 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de N.torenmuur; 0.20 m uit de W.kant; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb33aa2d-4bcd-5650-95d8-58b62a296719 |
| station | 11 |
| xrd | 57618.3056 |
| yrd | 392866.9383 |
| b059ddc5-f726-572c-a431-82856e4c2889 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1971 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.balustrade van de omgang; 1.25 m uit de buitenkant van de W.balustrade; 0.38 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb33aa2d-4bcd-5650-95d8-58b62a296719 |
| station | 13 |
| xrd | 57619.756 |
| yrd | 392865.4686 |
| c072e2a2-2c65-5944-b1e5-e5c03457b518 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de middelste steunbeer van de N.kerkmuur; 0.39 m uit de W.kant; 1.00 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb33aa2d-4bcd-5650-95d8-58b62a296719 |
| station | 15 |
| xrd | 57633.3924 |
| yrd | 392874.5839 |
| 2d3604e4-9af4-5db1-9786-d1d56bc9975e | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 40.95 m b.b.g.; 39.35 m boven 14 (1995).Stang b bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83ebdf8b-2ef9-5e9d-9775-07726629776c |
| station | 01 |
| xrd | 57085.5021 |
| yrd | 378674.2483 |
| b66d3d36-12a8-5a75-b675-c41694d90b0d | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 0.54 m van de Z.muur; 8.09 m b.b.g. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83ebdf8b-2ef9-5e9d-9775-07726629776c |
| station | 11 |
| xrd | 57087.8304 |
| yrd | 378672.1667 |
| 6a6846c2-46a4-52de-9b06-97e29da6c2bf | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.W.vlak van de meest W. steunbeer van het priesterkoor; 0.10 m uit de W.kant; 6.16 m b.b.g. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83ebdf8b-2ef9-5e9d-9775-07726629776c |
| station | 12 |
| xrd | 57093.3647 |
| yrd | 378681.0794 |
| 3ee6c265-8caa-52ab-b64a-881a2ed210af | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.steunbeer van de O.kerkmuur; 0.21 m uit de N.kant; 1.53 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83ebdf8b-2ef9-5e9d-9775-07726629776c |
| station | 13 |
| xrd | 57097.0405 |
| yrd | 378687.8157 |