RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| dfbdbfcb-b572-56f3-a439-ba179458d3f1 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 3.62 m uit de N.W.muur; 1.71 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/315bf84c-0b11-5766-a3e6-b8b86946aac5 |
| station | 12 |
| xrd | 44917.297 |
| yrd | 382084.0941 |
| bd7a43a6-6e04-5225-937b-12ca43fc6607 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 28.21 m b.b.g. (1985). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2d1e1ea1-8ae7-5471-8d8d-78cf962c39e0 |
| station | 01 |
| xrd | 52434.8536 |
| yrd | 382650.2941 |
| 2208e269-3836-5d34-b66b-a492008f0260 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.kerkmuur, links van de ingang; 1.64 m b.b.g.; 3.810 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2d1e1ea1-8ae7-5471-8d8d-78cf962c39e0 |
| station | 11 |
| xrd | 52430.7824 |
| yrd | 382654.7363 |
| 0e2ea52e-56d8-51fa-bec3-8e23ddae08fe | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur, rechts van de hoofdingang; 1.05 m uit de Z.steunbeer; 1.35 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2d1e1ea1-8ae7-5471-8d8d-78cf962c39e0 |
| station | 12 |
| xrd | 52433.3026 |
| yrd | 382646.4909 |
| bbdaebdb-8989-568c-87c9-54c71990ba58 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 23.66 m b.b.g. (1985).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d3fb2dd4-e9d5-5754-8891-b910cefb672e |
| station | 01 |
| xrd | 46167.2096 |
| yrd | 383314.0851 |
| 0ca64059-2b23-5ff2-b140-c07a5b706af2 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de W.torenmuur; 1.38 m b.b.g.; 3.859 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d3fb2dd4-e9d5-5754-8891-b910cefb672e |
| station | 11 |
| xrd | 46165.8117 |
| yrd | 383313.0788 |
| be596536-ace3-5d43-8ca0-466b34b57aa1 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kant van de meest W.steunbeer van de N.kerkmuur; 0.24 m uit de N.kant; 1.52 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d3fb2dd4-e9d5-5754-8891-b910cefb672e |
| station | 12 |
| xrd | 46167.6373 |
| yrd | 383318.1525 |
| b3fd5784-80da-5065-a2f3-af841561ce16 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de derde steunbeer van de Z.kerkmuur, geteld vanaf het W.; 1.84 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d3fb2dd4-e9d5-5754-8891-b910cefb672e |
| station | 13 |
| xrd | 46175.2674 |
| yrd | 383308.849 |
| 000f90f3-9156-55b9-8b6e-1629dcd8b950 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/93924c13-1eb9-5368-8edb-a64cdaa50bff |
| station | 01 |
| xrd | 49900.4093 |
| yrd | 383739.4217 |
| 75087832-822d-5c6b-af6f-4d68c400973d | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.torenmuur; 0.43 m uit de Z.W.muur; 2.67 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/93924c13-1eb9-5368-8edb-a64cdaa50bff |
| station | 11 |
| xrd | 49897.2259 |
| yrd | 383741.0718 |