RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 82aa9b87-f07c-5e12-8f7e-3a7ef121f902 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de meest N.steunbeer van de doopkapel; 0.21 m uit de W.kant; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83ebdf8b-2ef9-5e9d-9775-07726629776c |
| station | 14 |
| xrd | 57069.9414 |
| yrd | 378701.0735 |
| 728415c4-4ea9-5c3c-bddf-81bb15f51a7d | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 37.37 m N.A.P. (1995).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/28277ca0-6402-5521-9d93-9125a08d5090 |
| station | 01 |
| xrd | 48296.8128 |
| yrd | 381073.2972 |
| 4f2d27a2-f162-5e0c-9842-464781969e77 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1980 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | IJzeren bout in de N.balustrade van de omgang; 0.20 m uit de buitenkant; 0.70 m uit de buitenkant van de O.balustrade (1974). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/28277ca0-6402-5521-9d93-9125a08d5090 |
| station | 12 |
| xrd | 48298.8445 |
| yrd | 381075.7681 |
| 53250873-88fb-54ed-b950-e2dd9dc1b9f8 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.vlak van de Z.steunbeer van de W.torenmuur; 0.14 m uit de W.kant; 1.62 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/28277ca0-6402-5521-9d93-9125a08d5090 |
| station | 13 |
| xrd | 48292.7812 |
| yrd | 381070.8814 |
| 3c85ece7-1fea-550b-a630-caba13141198 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de Z.zijbeuk van de kerk, midden onder het raam; 3.03 m uit de W.steunbeer; 1.72 m b.b.g.; 3.766 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/28277ca0-6402-5521-9d93-9125a08d5090 |
| station | 14 |
| xrd | 48312.8393 |
| yrd | 381062.042 |
| 223678bb-5327-53d6-9933-0f2dffa60eda | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 26.26 m N.A.P. (1989).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/859dae15-8295-5fa2-9d40-18fdd658a671 |
| station | 02 |
| xrd | 40126.8654 |
| yrd | 382904.1653 |
| 7ac6d30c-8c6c-532c-aa4c-e4b4be9f0587 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van het portaal; O.57 m uit de W.muur; 1.82 m b.b.g.; 4.422 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/859dae15-8295-5fa2-9d40-18fdd658a671 |
| station | 11 |
| xrd | 40124.9211 |
| yrd | 382905.9631 |
| a735f897-b111-517d-8a6b-9bfbd200f8b4 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van de kerk; 0.93 m uit de O.muur; 1.58 m b.b.g.; 4.209 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/859dae15-8295-5fa2-9d40-18fdd658a671 |
| station | 12 |
| xrd | 40131.566 |
| yrd | 382903.8105 |
| ded62f07-48fa-5ef0-a34c-28431e914ef8 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 23.26 m N.A.P. (1995).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/315bf84c-0b11-5766-a3e6-b8b86946aac5 |
| station | 01 |
| xrd | 44919.6034 |
| yrd | 382084.1576 |
| 584b20cb-c3b4-5fca-b252-66183e7144d3 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 0.48 m uit de Z.O.muur; 1.56 m b.b.g.; 3.070 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/315bf84c-0b11-5766-a3e6-b8b86946aac5 |
| station | 11 |
| xrd | 44922.534 |
| yrd | 382080.0557 |